Авторські статтіНовини

Вчені: Виявлено причини, чому одні органи страждають від раку частіше від інших

Причини, чому одні органи страждають від раку частіше інших, виявлені. Про це заявили вчені з Центру еволюційних і екологічних досліджень раку у Франції.

Фахівці з Франції, які проводять екологічні та еволюційні дослідження раку виявили дивну закономірність. Незалежно від того, є утворення злоякісним або доброякісним, помічена підвищена схильність до цієї хвороби одних органів у порівнянні з іншими.

На думку дослідників, рак дуже рідко пов’язаний з головними в людському організмі системами органів. Набагато частіше він впливає на другорядні елементи. Наприклад, якщо порівняти серце з товстим кишечником, то другий виявляється вражений цим захворювання в більшій мірі.

Таку закономірність вчені пояснюють самою природою організму людини, що є своєрідною федеративною екосистемою. При цьому органи відповідають один за одного в процесі виконання спільної мети. Тому при найменшій небезпеці організм в першу чергу намагається захистити ті органи, які важливіші, залишаючи другорядні системи менш захищеними.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України