Вчені: Виявлено причини, чому одні органи страждають від раку частіше від інших

Причини, чому одні органи страждають від раку частіше інших, виявлені. Про це заявили вчені з Центру еволюційних і екологічних досліджень раку у Франції.

Фахівці з Франції, які проводять екологічні та еволюційні дослідження раку виявили дивну закономірність. Незалежно від того, є утворення злоякісним або доброякісним, помічена підвищена схильність до цієї хвороби одних органів у порівнянні з іншими.

На думку дослідників, рак дуже рідко пов’язаний з головними в людському організмі системами органів. Набагато частіше він впливає на другорядні елементи. Наприклад, якщо порівняти серце з товстим кишечником, то другий виявляється вражений цим захворювання в більшій мірі.

Таку закономірність вчені пояснюють самою природою організму людини, що є своєрідною федеративною екосистемою. При цьому органи відповідають один за одного в процесі виконання спільної мети. Тому при найменшій небезпеці організм в першу чергу намагається захистити ті органи, які важливіші, залишаючи другорядні системи менш захищеними.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh