Авторські статтіНовини

NASA приєднується до ESA для розвитку гравітаційно-хвильового проекту

Американці з NASA прийняли рішення приєднаються до європейських колег із ESA для спільного розвитку гравітаційно-хвильового проекту. Кожна організація витратить 2 мільярди доларів.

Слід зазначити, що в 2011 році NASA відмовилася від участі у цьому ж проекті, так як не вважала його перспективним. Але нещодавно їх колеги з ESA опублікували дані своїх перших пробних тестів, які показали, що у проекту є майбутнє. Це змінило позицію американців, які вирішили повернутися в нього. Обидві організації витратять по 2 мільярди доларів.

Таким чином, NASA спільно з ESA розроблять проект з вивчення гравітаційно-хвильових коливань. Для вивчення цього феномену на орбіту буде запущено три кораблі, які утворять форму правильного трикутника. Саме така побудова дозволить вести дослідження найбільш ефективно. Із-за повернення американців в проект, терміни його реалізації скоротилися. Раніше планувалося, що пробні апарати відправляться в космос не раніше 2034 року, але тепер ці терміни зрушилися на початок нового десятиліття.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України