NASA приєднується до ESA для розвитку гравітаційно-хвильового проекту

Американці з NASA прийняли рішення приєднаються до європейських колег із ESA для спільного розвитку гравітаційно-хвильового проекту. Кожна організація витратить 2 мільярди доларів.

Слід зазначити, що в 2011 році NASA відмовилася від участі у цьому ж проекті, так як не вважала його перспективним. Але нещодавно їх колеги з ESA опублікували дані своїх перших пробних тестів, які показали, що у проекту є майбутнє. Це змінило позицію американців, які вирішили повернутися в нього. Обидві організації витратять по 2 мільярди доларів.

Таким чином, NASA спільно з ESA розроблять проект з вивчення гравітаційно-хвильових коливань. Для вивчення цього феномену на орбіту буде запущено три кораблі, які утворять форму правильного трикутника. Саме така побудова дозволить вести дослідження найбільш ефективно. Із-за повернення американців в проект, терміни його реалізації скоротилися. Раніше планувалося, що пробні апарати відправляться в космос не раніше 2034 року, але тепер ці терміни зрушилися на початок нового десятиліття.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh