Авторські статтіТехно

Вчені виявили укриття вбивці Нібіру

Планета Нібіру викликає багато питань у науковому середовищі, поки фахівцям вдалося виявити тільки укриття вбивці даної планети. Тепер вивчається її вплив на кінець світу.

Існує безліч легенд про загадкову планету Нібіру, яка, на думку вчених, розташована в Сонячній системі за поясом Койпера. Багато дослідників вважають цю планету – вбивцею. Хоча більшість вчених ще не впевнені в її існуванні, але її пошуки ведуться постійно.

У науковому виданні опублікована стаття, в якій прихильники теорії існування планети Нібіру обґрунтовують, що вона має масивні розміри, які співрозмірні планеті Нептун. На цій загадковій планеті рік має протяжність у кілька тисячоліть. Фахівці впевнені, що якщо Нібіру наблизиться до Сонця, то таке зближення призведе до хаосу і руйнувань на нашій планеті.

Деякі дослідники впевнені, що якщо Нібіру почне своє зближення з Землею, то таке величезне небесне тіло змістить нашу планету зі своєї орбіти, що приведе до так званого «кінця світу» – припинять існувати комфортні для живих організмів умови проживання, планета змінить траєкторію руху. Всі ці зміни знищать все живе.

Хоча вчені запевнили людство в тому, що такі негативні наслідки від зближення Землі і Нібіру можуть настати не раніше ніж через 15 тисяч років, така впевненість з’явилася із-за того, що планета-вбивця віддалена від Сонця не менш ніж на 500-600 астрономічних одиниць.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. И не надоело вам перепечатывать весь этот бред про планету Нибиру?
    Какой-то подлец придумал эту чепуху, чтобы поиздеваться над дурачками-читателями.
    А дурачки-журналюги повелись на эту блевотину и гуляет эта статья по разным сайтам уже не один год.
    Может пора остановить этот маразм?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.