Вчені виявили укриття вбивці Нібіру

Планета Нібіру викликає багато питань у науковому середовищі, поки фахівцям вдалося виявити тільки укриття вбивці даної планети. Тепер вивчається її вплив на кінець світу.

Існує безліч легенд про загадкову планету Нібіру, яка, на думку вчених, розташована в Сонячній системі за поясом Койпера. Багато дослідників вважають цю планету – вбивцею. Хоча більшість вчених ще не впевнені в її існуванні, але її пошуки ведуться постійно.

У науковому виданні опублікована стаття, в якій прихильники теорії існування планети Нібіру обґрунтовують, що вона має масивні розміри, які співрозмірні планеті Нептун. На цій загадковій планеті рік має протяжність у кілька тисячоліть. Фахівці впевнені, що якщо Нібіру наблизиться до Сонця, то таке зближення призведе до хаосу і руйнувань на нашій планеті.

Деякі дослідники впевнені, що якщо Нібіру почне своє зближення з Землею, то таке величезне небесне тіло змістить нашу планету зі своєї орбіти, що приведе до так званого «кінця світу» – припинять існувати комфортні для живих організмів умови проживання, планета змінить траєкторію руху. Всі ці зміни знищать все живе.

Хоча вчені запевнили людство в тому, що такі негативні наслідки від зближення Землі і Нібіру можуть настати не раніше ніж через 15 тисяч років, така впевненість з’явилася із-за того, що планета-вбивця віддалена від Сонця не менш ніж на 500-600 астрономічних одиниць.

Comments

0 comments

One comment

  1. И не надоело вам перепечатывать весь этот бред про планету Нибиру?
    Какой-то подлец придумал эту чепуху, чтобы поиздеваться над дурачками-читателями.
    А дурачки-журналюги повелись на эту блевотину и гуляет эта статья по разным сайтам уже не один год.
    Может пора остановить этот маразм?

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh