Авторські статтіТехно

Вчені КНР створили перших у світі нанороботів для боротьби з раком

Вчені з Китаю мають намір почати клінічні дослідження атомних ДНК-нанороботів, здатних всього за пару днів зруйнувати онкологічну пухлину.

Китайські вчені досягли значного успіху у виробництві перших у світі нанороботів для боротьби з раком. Суперсучасна розробка фахівців менше кінчика голки в 5 тисяч разів (близько 90 нанометрів в довжину), однак її можливості вражають уяву. Атомні ДНК-нанороботів здатні самостійно виявити в організмі онкологічну пухлина, перекривши подачу крові до неї. Для запуску процесу повного руйнування ракової клітини унікальної розробки китайських науковців необхідно від кількох днів до кількох тижнів. Всі перераховані вище можливості атомні ДНК-нанороботів успішно продемонстрували на лабораторних гризунах, досягнувши повної регресії пухлин. До речі, розробка фахівців з Піднебесної не завдає шкоди здоровю тканини організму, чого не скажеш про хіміотерапії і радіації.

Нанороботи, що борються з раком завершили етап доклінічних перевірок. На черзі випробування надсучасного медичного нововведення на людині.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.