Авторські статтіНовини

Вчені виявили хмару, яка має незвичайний хімічний склад

Японські вчені змогли виявити вкрай незвичайну хмару, яка оточує новонароджену зірку. Про це повідомили співробітники Європейської обсерваторії. Дивина хмари в тому, що вона виключно складається з складних молекул. Крім цього, астрономи вперше зустрічають такий тип ядра в межі Чумацького Шляху.

Ядра відповідного хімічного складу практично не можна зустріти в нашій галактиці. Астрономи, однак, впевнені, що це є непрямим підтвердженням того, що в даному регіоні переважає хімічне різноманіття, яке демонструє всю красу Всесвіту.
Відкриття було зроблено за допомогою телескопа ALMA. Спочатку вчені могли лише спостерігати за зіркою ST 11, що розташована у Великій Магеллановій Хмарі. Астрономам вдалося зафіксувати масу незвичайних процес, що супроводжуються рясним виділенням молекулярних газів.

Навколо зірки вони утворили вкрай компактну область, наповнену молекулами різного типу.
Виявилося, однак, що хімічний склад ядра досить незвичайний для нашої Галактики. В ядрі вдалося знайти молекули окису азоту, двоокису сірки та формальдегіду. Більше того, став відомий факт про те, що зірки і планети можуть формувати спектр речовин з самим різноманітним складом.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України