Авторські статтіНовини

Вчені: Жінки більше насолоджуються сексом в зрілому віці

Існує точка зору про те, що після 40 років жінка поступово втрачає інтерес до інтимного життя. Але вчені Медичного центру Університету Клівленда заявляють, що зрілі жінки більше схильні займатися сексом, ніж 20-річні дівчата.

У зрілому віці жінки стикаються з певними фізіологічними змінами, які іноді створюють перешкоди в сексуальному житті. Незважаючи на такі проблеми, представниці прекрасної статі не відмовляються від інтиму, отримуючи, в кінцевому рахунку, більше задоволення від статевого акту.

Дослідники опитали понад 500 американок, вік яких становив від 40 до 75 років. З’ясувалося, що зрілі і літні жінки зовсім не виключають секс зі свого життя, і можуть радіти йому не менше, ніж у молоді роки. Фахівці пов’язують цей феномен з тим, що в такому віці жінки вже мають великий досвід, впевнені в собі і не боятися експериментувати в ліжку. Крім того, вони здатні переконати своїх зрілих коханців приймати препарати для підвищення потенції.

Найбільше щодо свого сексуального життя хвилюються жінки, чий вік становить від 40 до 50 років. Подолавши 50-річний рубіж, багато представниць прекрасної статі відзначають, що відчувають зниження потягу і нехватку природної змазки. При цьому 52% опитаних дані проблеми не обговорюють зі своїм лікарем. Керівник Північноамериканського товариства з вивчення менопаузи Джоан Пінкертон вважає, що у пацієнток повинні бути довірчі відносини з медиками, і їм треба більше знати про секс в зрілому віці.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України