Авторські статтіТехно

Вчені відкрили унікальні явища в пірамідах Єгипту

Російські та німецькі фізики відкрили, що піраміда Хеопса може зберігати електромагнітну енергію і передавати її у простір, експерименти тривають. Міжнародна місія в Єгипті закінчилася з успіхом. Була знайдено зв’язок між землею і космосом

У Санкт-петербурзькому університеті ІТМО групою фізиків Росії та Німеччині робили дослідження. Створивши комп’ютерну модель піраміди Хеопса і, провівши кілька експериментів з моделлю, вчені прийшли до висновку, що у внутрішніх приміщеннях піраміди, взаємодіючи з невеликим потоком радіохвиль, збирається електромагнітна енергія. Ще дослідження показало, що піраміда розсіює радіохвилі довжиною до 600 метрів. Дані відкриття фізиків в майбутньому може можуть застосовуватися при розробці наночастинок для управління видимим світлом і при розробці світлових комп’ютерів.

Піраміди Єгипту завжди приваблювали вчених своєю загадковістю, так на приклад днями була закінчена експедиція, в ході якої в одній з пірамід вчені знайшли мумію довжиною два метри і віком 12 тисяч років. Ця мумія мала всі ознаки того, що тут колись були інопланетяни. Ця експедиція була міжнародного масштабу і проходила під грифом «таємно». У ній брали участь учені різних країн, фахівці у військовій області та віце-президент Єгипту. Експертами підтвердилася достовірність інформації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Брехня! Столько лет назад цивилизации Древнего Египта ещё не было и строить пирамиды живущие там племена в принципе не могли, не имея должных орудий труда и технологий, не говоря о существовании групп населения, занимающихся узкими видами деятельности с высокой эффективностью, необходимых для добычи, доставки, переработки сырья и получения нужных конечных материалов и изделий из них, а также для снабжения “промышленников” продовольствием, одеждой и т. п. – и управления всем этим в частности и способным на такое сложным обществом вообще. И где ж таки, скажите на милость, конкретно оасположена эта таинственная пирамида, конкретно кто и когда её нашёл и где опубликованы материалы о её обнаружении и исследовании? Ага, это было тайным мероприятием, но Вы откуда-то узнали???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.