Вчені відкрили унікальні явища в пірамідах Єгипту

Російські та німецькі фізики відкрили, що піраміда Хеопса може зберігати електромагнітну енергію і передавати її у простір, експерименти тривають. Міжнародна місія в Єгипті закінчилася з успіхом. Була знайдено зв’язок між землею і космосом

У Санкт-петербурзькому університеті ІТМО групою фізиків Росії та Німеччині робили дослідження. Створивши комп’ютерну модель піраміди Хеопса і, провівши кілька експериментів з моделлю, вчені прийшли до висновку, що у внутрішніх приміщеннях піраміди, взаємодіючи з невеликим потоком радіохвиль, збирається електромагнітна енергія. Ще дослідження показало, що піраміда розсіює радіохвилі довжиною до 600 метрів. Дані відкриття фізиків в майбутньому може можуть застосовуватися при розробці наночастинок для управління видимим світлом і при розробці світлових комп’ютерів.

Піраміди Єгипту завжди приваблювали вчених своєю загадковістю, так на приклад днями була закінчена експедиція, в ході якої в одній з пірамід вчені знайшли мумію довжиною два метри і віком 12 тисяч років. Ця мумія мала всі ознаки того, що тут колись були інопланетяни. Ця експедиція була міжнародного масштабу і проходила під грифом «таємно». У ній брали участь учені різних країн, фахівці у військовій області та віце-президент Єгипту. Експертами підтвердилася достовірність інформації.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Сергей Макаренко

    Брехня! Столько лет назад цивилизации Древнего Египта ещё не было и строить пирамиды живущие там племена в принципе не могли, не имея должных орудий труда и технологий, не говоря о существовании групп населения, занимающихся узкими видами деятельности с высокой эффективностью, необходимых для добычи, доставки, переработки сырья и получения нужных конечных материалов и изделий из них, а также для снабжения “промышленников” продовольствием, одеждой и т. п. – и управления всем этим в частности и способным на такое сложным обществом вообще. И где ж таки, скажите на милость, конкретно оасположена эта таинственная пирамида, конкретно кто и когда её нашёл и где опубликованы материалы о её обнаружении и исследовании? Ага, это было тайным мероприятием, но Вы откуда-то узнали???

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh