Авторські статті

Укрзалізниця витратить великі кошти на ведення сторінки у Facebook, тим часом проблема з он-лайн купівлею квитків не вирішена

Блогер Макс Бужанський прокоментував новину про те, скільки компанія УЗ пропонує грошів за ведення сторінки у Фейсбуці. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«ЗАЛІЗНИЧНИЙ монополіст реклами не потребує. Стан автомобільних доріг і ситуація з авіатранспортом така, що практично без альтернативи. Тобто, хоч 2 підписувача у Фейсбуці, хоч мільйон, як у Купрія, а мушу, якщо пощастить, скористатися потягом, тому що нікуди не подінешся. Так от, щодо мушу. Головна проблема громадян у тому, що вони не можуть купити квитки. Ніде, крім як у спекулянтів. І ця проблема турбує їх в першу чергу, а не те, яка там фб сторінка УЗД», – пише Бужанський.

За його словами, із-за цієї проблеми в компанії взагалі не переживають, хоча вирішити її можна – заборонити повернення та переоформлення квитків, але, що стосується сммщика, тут все ще простіше – раз на добу викинути пільгові квитки на всі напрямки, Інтерсіті до Перемишля – за одну гривню, а СВ за ціною плацкарту, і тоді сторінка в Фейсбуці лусне від кількості передплатників.

Від редакці : Наприклад, потяг Київ-Відень. Квити на даний потяг можливо придбати лише у міжнародній касі УЗ Он-лайн зробити це не можливо. Міжнародні каси знаходяться у великих містах або облсаних центрах. А те, що на даний напрям квитки розкуповуються місяць на перід – вже інша проблема.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.