Вчені: Велика частина молодих людей стежить за своїм тілом заради соцмереж

Більша частина молодих людей стежить за тонусом свого тіла для того, щоб публікувати його знімки в соціальних мережах. Про це свідчать результати досліджень, проведених фахівцями Університету Східної Англії.

На думку вчених, тенденція відвідування спортзалів і постійних дієт серед молоді почала набирати популярність ще в початку 90-х років. Саме тоді у більшої частини молодих людей з’єднання явилася можливість використання блогів і перших соціальних мереж для публікації своїх знімків. У більшості випадків дані дослідження стосується в першу чергу дівчат, які стежать за своїм тілом для того, щоб бути сексуальними і привабливими серед своїх однолітків.

Вчені відзначають, що вплив на молодь, яка прагне бути сексуальною, надає саме інтернет і телебачення. Бачачи привабливі тіла у зірок спорту і еротичних фільмів, юнаки та дівчата намагаються наслідувати їм. У зв’язку з цим виникає потреба у заняттях в тренажерних залах і постійних дієтах, які можуть призвести до негативних наслідків у ранньому віці.

У ході досліджень, проведених вченими з Університету Східної Англії, вдалося встановити, що приблизно 55 відсотків всіх опитаних юнаків і дівчат займаються спортом виключно заради того, щоб на своїх сторінках у соціальних мережах виглядати сексуально і привабливо. Крім того, близько 20 відсотків з них вживають алкоголь і палять, що позначається на їхньому організмі. Лише 35 відсотків опитаних заявили, що займаються спортом виключно заради підвищення рівня здоров’я.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh