Авторські статтіТехно

Вчені: Велика частина молодих людей стежить за своїм тілом заради соцмереж

Більша частина молодих людей стежить за тонусом свого тіла для того, щоб публікувати його знімки в соціальних мережах. Про це свідчать результати досліджень, проведених фахівцями Університету Східної Англії.

На думку вчених, тенденція відвідування спортзалів і постійних дієт серед молоді почала набирати популярність ще в початку 90-х років. Саме тоді у більшої частини молодих людей з’єднання явилася можливість використання блогів і перших соціальних мереж для публікації своїх знімків. У більшості випадків дані дослідження стосується в першу чергу дівчат, які стежать за своїм тілом для того, щоб бути сексуальними і привабливими серед своїх однолітків.

Вчені відзначають, що вплив на молодь, яка прагне бути сексуальною, надає саме інтернет і телебачення. Бачачи привабливі тіла у зірок спорту і еротичних фільмів, юнаки та дівчата намагаються наслідувати їм. У зв’язку з цим виникає потреба у заняттях в тренажерних залах і постійних дієтах, які можуть призвести до негативних наслідків у ранньому віці.

У ході досліджень, проведених вченими з Університету Східної Англії, вдалося встановити, що приблизно 55 відсотків всіх опитаних юнаків і дівчат займаються спортом виключно заради того, щоб на своїх сторінках у соціальних мережах виглядати сексуально і привабливо. Крім того, близько 20 відсотків з них вживають алкоголь і палять, що позначається на їхньому організмі. Лише 35 відсотків опитаних заявили, що займаються спортом виключно заради підвищення рівня здоров’я.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.