Техно

Вчені винайшли настроювані окуляри для зору

Вчені в Оксфорді повідомили про свою нову унікальну розробку – окуляри, лінзи яких здатні налаштовуватися з урахуванням особливостей зору людини. Завдяки цьому винахідники вирішили проблему тих, кому доводитися мати відразу кілька окуляр з різною диоптрією.

Вчені відзначили, що часто буває так, що людина, що страждає проблемами із зором, не може без праці зосередитися на чомусь, розглянувши крупним планом. Так, наприклад, буває, коли люди вишивають або читають книгу. У таких ситуаціях людині доводитися або «напружувати очі, або надягати окуляри з відповідною диоптрією, а для ходьби переодягати окуляри з іншого оптичною силою. Фахівці з Оксфорда вирішили розв’язати цю проблему.

Винахід учених функціонує приблизно так, як бінокль – в певній ситуації людина може зменшити або додати огляд окуляр, концентруючи погляд на конкретному об’єкті. Для цього окуляри Eyejusters мають маленький циферблат, за рахунок якого і здійснюється фокусування. Автори розробки уточнили, що діоптрія їх окуляр варіюється від 0 до +3. Зараз новинка готуються до того, щоб вступити на конвеєр на підприємстві в Іст-Мідлендс. Коштувати такі окуляри будуть 70 євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України