Авторські статтіНовини

Вчені: Вага батька безпосередньо пов’зана зі статтю майбутньої дитини

Група вчених з Китаю оголосила результати досліджень, на підставі яких стать майбутньої дитини безпосередньо пов’язана з вагою батька. До таких висновків вчені прийшли на основі вивчення аналізу народжуваності в декількох тисяч сімей.

Наукові експерти з Китаю простежили чітку залежність статі дитини від конституції батька, акцентуючи увагу на тому, що похибка в виявленій закономірності виключена. Вивчивши величезну кількість сімей, вчені з’ясували, що в сім’ї з повним батьком найімовірніше поява на світ спадкоємця, а у чоловіків худорлявої статури або нормальної ваги, більш імовірно народження дівчинки. Така інформація змогла б допомогти майбутнім батькам запланувати стать дитини.

Родинам, котрі сподіваються на народження дівчинки, вчені радять звернути увагу на конституцію голови сімейства. Для більш точного результату чоловікові із зайвими кілограмами слід схуднути. Якщо в сім’ї народжуються тільки дівчатка, а батьки таки мріють про хлопчика, батьку слід додати у вазі як за допомогою спорту, так і за допомогою харчування. Дослідники все ще продовжують вивчення цієї закономірності, але припускають, що у більш великих чоловіків є недолік Y сперматозоїдів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України