Авторські статтіЖиття

Чому з однією жінкою чоловік хоче бути, а від іншої – біжить

Почему с одной женщиной мужчина хочет быть, а от другой – бежитЧоловік цінує жінку, що народила і виховує його дітей, але навряд чи це здатне утримати його у відносинах.

 

Є жінки звичайні. У яких будинок, фітнес, чоловік або пошук чоловіка. Є робота, але нічого особливого, “як у всіх”. Багато часу займають діти, якщо є, або ті, як і з ким цих дітей завести, якщо їх немає.

Іноді – кіно без особливого ентузіазму. Зрідка – подруги по телефону або в кафе, теж без особливої радості. Щось з життя кшталт книг або театру, але і до цього немає великого інтересу, трапляється навіть роздратування, що вся ця нісенітниця забирає час (а чим жінка таким глобальним зайнята?).

Чоловік, розвинений, інтелектуальний, діючий, який ставить перед собою великі та амбітні цілі, має масштабні мислення, у стосунки з такою жінкою не увійде або буде прагнути втекти з них. Жінка не наповнює. Їй самій з собою нудно, що вона може дати?

Чоловік навіть не буде розкладати на складові, що не так, він просто відчуває “не те” і починає шукати “те” – ресурсну жінку. Його важко засуджувати. Кожна людина хоче бути щасливою і робить це так, як може.

Ресурсна жінка, хай вибачать мене чоловіки, які не пережили материнський комплекс, має внутрішній стрижень. У неї є зрозуміла Я-концепція: чітке розуміння того, хто я така, яка я, чого хочу, що мені подобається, не подобається, що я люблю, що не терплю, чим дорожу, що мене тримає на землі, як я хочу, щоб мене бачили інші, до чого йду і чого хочу досягти.

І це все не обмежується дітонародженням і вихованням потомства. Останнє не ексклюзивно, а тому не особливо привабливо. Чоловік цінує жінку, що народила і виховує його дітей, але навряд чи це здатне утримати його у відносинах. Тримає інше.

Жіночність. Те саме, що багато активні жінки заперечують. Ставши соціально-реалізованими, деякі жінки втрачають ніжність, здатність дарувати тепло і ласку. Далеко не всі здатні приймати іншого і обдаровувати любов’ю. Солодка для чоловіків жіночність – глибока, що йде від впевненого розуміння собі гармонія. В неї хочеться увійти, поринути, заспокоїтися.

При цьому самореалізація та соціальна активність не скасовуються, а навіть вітаються. Зрілий, самодостатній чоловік хоче пишатися своєю жінкою. Він хоче її поважати. М’ягка з ним і наполеглива в реалізації своїх цілей. Не обов’язково бути кращою в чомусь, досить бути сильно захопленою.

Мати справу, захоплення, заняття дуже важливо. Бути наповненою особистістю просто необхідно. Розширювати свої знання та навички постійно. Мати уявлення про різні аспекти життя і любити різні її прояви. Любити світ і людей. Цікавитися тим і цим, і щось дуже любити. Любити те, що жінку відображає, показує, в чому вона знаходить собі. Чоловік бачить жінку через призму того, чим вона займається.

На її досягнення ґрунтується її самооцінка. Впевненість у собі винна бути абсолютною. Жінка повинна точно знати, що гідна любові і поваги. Її Я-концепція не дасть самооцінці впасти. Тимчасово, з кимось, у слабких відносинах, як уроки для кращого розуміння себе, але не до руйнування особистості і втрати власного Я.

Ресурсна жінка любити себе. Береже своє тіло і свою душу. Не пускає туди перехожих. Вона має багато вміщати в собі, тому піклуватися про посудинунеобхідно. Це не звичайний похід у спортзал або салон краси, це глибоке розуміння власної цінності, і з цього – необхідність доглядати за собою і берегти себе. В ресурсну жінку вбудовані гідність і самоповага.

Ще у ресурсної жінки є поле. Тонка матерія. Жінка, здатна утримати в своєму полі велику кількість людей, має пристойну енергоємність. Вона може це робити за допомогою свого інтелекту, своїх душевних якостей, своєї справи життя і так далі. Вона може мати вплив у суспільстві або вплив у своїй родині. Але не “ти та я, та ми з тобою”.

Ресурсні жінки є центром Галактик: навколо них збираються діти, племінники, друзі дітей і племінників, сусіди і товариші по службі. Вони є центром тяжіння для ідей і людей. Чоловіки відчувають потенціал і розуміють, що така жінка може дати новий поштовх, виток, нове світовідчуття і перехід на інший рівень.

Чи по плечу кожному чоловікові така жінка? Ні. Всім і не треба. Ресурси даються тим, хто їх готовий взяти, і знає, що з ними робити.

Треба це все робити для чоловіка? Не треба. Розвивати слід себе для себе. Тому що ви живете. Вам повинно бути смачно, цікаво і різноманітно. Вам довго жити, розумієте? З Ним чи без Нього, вам довго жити. І це повинно бути, як мінімум, цікаво.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України