Техно

Вчені: В унітазі менше бактерій, ніж у водопровідній води

Каліфорнійські фахівці шляхом ретельного дослідження з’єднання ясували, що у водопровідній води міститься більше бактерій, ніж в унітазі. Дані висновки були зроблені в ході виявлення самого забрудненого місця в будинку. Про це стало відомо з опублікованої статті у виданні New Scientist.

 

Група науковців з Каліфорнії вирішила провести дослідження на тему виявлення самого забрудненого помешкання в будинку. В рамках свого дослідження вчені взяли зразки мікрофлори в декількох десятках домогосподарств у Сан-Франциско. Зразки бралися зі всіх поверхонь будинку в спальні, кухні, ванній, туалеті, коридорах і так далі. Також для повноти дослідження були взяті зразки води.

На превеликий подив фахівців найбільшу кількість шкідливих для організму людини бактерій було виявлено у водопровідній води. Однак найбільше дослідників здивував той факт, що подібних бактерій в крані набагато більше, ніж в найбільш забрудненою області будинку – туалеті. Саме при включенні крана в повітря виділяється найбільша кількість бактерій, ніж при змивання унітазу.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.