Техно

Людина майбутнього буде схожим на тюленів і качок – Вчені

Учені передбачають, що в майбутньому людина стане схожим на тюленів і качок. Чи вплине на це глобальне потепління. З таким припущенням виступивши палеоантрополог Метью Скіннер з Кентського університету.

 

 

Дослідник Метью Скинер впевнений, що кінцівки людини можуть стати довшими, а під шкірою утворюється товстий шар жиру, як у сучасних тюленів. Виною всьому будуть зміни в кліматі, підвищення рівня моря, що призведе до переходу на «морський спосіб життя», зазначає дослідник. Всі ці зміни допоможуть людині адаптуватися до нових життєвих умов. Переважно люди стануть жити на води, а не на суші.

На думку вченого палеоантрополога зміни торкнуться і зору людини, так як йому необхідно буде пристосується до життя під водою. Шкіра людини стане більш гладкою, а волосяний покрив зменшиться для більшої обтічності.

 

Раніше вчений з університету Ексетера Фредерік Понт припустив, що в майбутньому сильна активність Сонця спалити все живе на нашій планеті і перетворить її в пустелю, а на Плутоні від підвищеної температури льоди розтануть і перетворяться в океані, що зробить планету придатною для життя.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.