Людина майбутнього буде схожим на тюленів і качок – Вчені

Учені передбачають, що в майбутньому людина стане схожим на тюленів і качок. Чи вплине на це глобальне потепління. З таким припущенням виступивши палеоантрополог Метью Скіннер з Кентського університету.

 

 

Дослідник Метью Скинер впевнений, що кінцівки людини можуть стати довшими, а під шкірою утворюється товстий шар жиру, як у сучасних тюленів. Виною всьому будуть зміни в кліматі, підвищення рівня моря, що призведе до переходу на «морський спосіб життя», зазначає дослідник. Всі ці зміни допоможуть людині адаптуватися до нових життєвих умов. Переважно люди стануть жити на води, а не на суші.

На думку вченого палеоантрополога зміни торкнуться і зору людини, так як йому необхідно буде пристосується до життя під водою. Шкіра людини стане більш гладкою, а волосяний покрив зменшиться для більшої обтічності.

 

Раніше вчений з університету Ексетера Фредерік Понт припустив, що в майбутньому сильна активність Сонця спалити все живе на нашій планеті і перетворить її в пустелю, а на Плутоні від підвищеної температури льоди розтануть і перетворяться в океані, що зробить планету придатною для життя.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh