Техно

Комп’ютерній комп’ютери скоро зможуть спілкуватися з людьми – Вчені

Вчені считают, що зовсім скоро комп’ютерній комп’ютери навчаться спілкуватися з людьми. Таку теорію висунув Арджен Потовк, науковий працівник з Каліфорнії.

 

На даний момент комп’ютерній комп’ютери не в змозі в повному обсязі зрозуміти людей. Альо спілкування людини з комп’ютером може дати більше інформації. При цьому Потовк підкреслює, що іноді людям, щоб зрозуміти один одного абсолютно не потрібен ні мова, ні слова, ні знаки.

Щоб розібратися, як відбувається розуміння між людьми на рівні людського мозку, навчань розробив спеціальну методику, засновану на грі. Приймати участь у грі можна пара. Під час експерименту двом добровольцям було дано завдання спілкуватися один з одним, не використовуючи слів, жестів, але застосовуючи в своїй дискусії комп’ютерній комп’ютери. При цьому дослідники відзначали активізацію мозку в скроневій частці правої півкулі. Арджен Потовк разом зі своєю командою вчених зміг зрозуміти які ділянки головного мозку відповідають за людське взаєморозуміння. Результатами Потовк поділився у виданні The Proceedings of the National Academy of Sciences.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.