Ставлення батьків до підлітка впливає на його вагу

Ні для кого не секрет, що надмірна турбота батьків деколи має небезпечну форму. Ожиріння у дитини, або підлітка може бути викликано не тільки спадковістю, або гормонами, але і ставленням до самої дитини. До таких висновків прийшли вчені, ретельно досліджуючи це явище.

 

Незалежна група фахівців з Університетів Ліверпуля і Флориди аналізувала понад 3 500 дітей і підлітків з Австралії. Батьків просили заздалегідь оцінити вагу дитини, а потім, спираючись на цю оцінку, правильно скласти режим харчування. Тобто, якщо вони вважали, що з масою у того все в порядку, то раціон можна було не міняти, а якщо вони думали, що вона надлишкова, то варто змінити режим харчування.

Це дослідження привело до несподіваних результатів. У тих батьків, які вважали, що з вагою їх чада все в порядку, в більшості випадків з часом спостерігалося підвищення маси тіла. Якщо ж батьки оцінювали вагу надлишковою, то вона починала зменшуватися.

Дані факти дозволили резюмувати, що при правильному аналізі можна легко уникнути ожиріння в дитячому, або підлітковому віці. А в наш час ця проблема приймає загрозливу форму, особливо сильно це питання виникає в США та Австралії, де широко поширені місця швидкого харчування, так звані фаст-фуди».
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh