Танення льодів Арктики влітку 2016 року може побити рекорд зими 2012

Наукові діячі і передові кліматологи стурбовані теплою зимою і малим приростом льоду в Арктиці. Такі обставини можуть спричинити танення крижаного покриву, прирівняного, або навіть вищого, ніж у 2012 році.

Передові наукові діячі і вчені зі сфери кліматології заявили про можливе масове танення крижаного покриву в Арктиці, яке, можливо, поб’є рекорд 2012 року. Свої побоювання озвучили фахівці з Центру Гельмгольца з вивчення полюса і океанів, який базується в Німеччині.

Німецькі вчені відзначили, що зима в цьому році була дуже тепла, на даний момент температурний режим завищений, наприклад, біля берегів Шпіцбергена фахівці відзначили температуру на вісім градусів вище, показник якої дуже близький до 2012 року. Крім цього, за зимовий сезон наріст крижаного покриву був дуже малий, зазвичай він становить мінімум півтора метра, а в нинішній час не дотягує і метра, в деяких місцях лід ще більш тонкий.

Зважаючи різних факторів, вчені не можуть скласти точний прогноз щодо танення льодів, однак приблизно можуть припускати, що, можливо, в 2016 році показники поб’ють рекорди 2012 теплого року. Складання прогнозу часто залежить від метеорологічних умов, поривів вітру та деяких інших факторів.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh