В рамках акції «Подаруй книгу в’язню» волонтери відвідали засуджених у Бучанській виправній колонії

21 квітня 2016 р. у Києві в рамках доброчинної акції «Подаруй книгу в’язню» на поповнення в’язничних бібліотек понад 500 книжок було передано до Бучанської виправної колонії № 85. Волонтери пенітенціарного душпастирства Мирослава Ільтьо, Тетяна Козій, Анна Онисько та Павло Загороднов, референт пенітенціарного душпастирства УГКЦ, відвідали в’язнів у міжобласній відомчій лікарні, що знаходяться на території колонії, та передали частину тих книг, які пожертвувало подружжя Вікторії і Сергія з Академмістечка.

«Це особливість проекту – відчути тепло людських рук – людину, яка її подарувала. Ув’язнений зрозуміє, що це не «на бери небоже, що мені не гоже», це від серця…» – ділиться Павло Загороднов.

Разом з керівником Відділу УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України о. Костянтином Пантелеєм волонтери обійшли усі палати, поспілкувалися із персоналом лікарні, пацієнтами, помолилися над тяжкими хворими.

Акція триває. Кожен, хто побачить у книжковій крамниці при греко-католицьких храмах  Києва скриньку з написом «Придбай книгу для в’язня», може доповнити своїм подарунком візит капелана до наших співгромадян, які часто звертаються про молитовник, Біблію, духовну і художню літературу.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh