Авторські статтіНовини

Вчені: Стародавні люди стали причиною вимирання доісторичних “хоббітів”

Причиною вимирання іншого виду людини, так званих «хоббітів», Homo Floresiensis, могли стати давні предки людей. До такого висновку прийшли дослідники, які проводили дослідження і змогли виявити зуби Homo sapiens в печері, де також проводилися дослідження щодо зазначених невисоких представників людства.

Дослідники відзначають, що «хоббіти» проживали на Землі приблизно 50 тисяч років тому. Їх останки вчені вперше виявили на індонезійському острові, тому експерти сходяться на думці, що це місце цілком може бути чи не єдиним місцем їх проживання. Останні відкриття, які зроблені дослідниками вказують на те, що хоббітів винищили або ж пограбували  предки сучасної людини.

Саме в тій печері, де жили Homo Floresiensis були виявлені зуби вже більше «сучасного» Homo sapiens.
Надалі дослідники планують встановити їх причину загибелі, обґрунтувавши її з наукової точки зору. На даний момент вчені розділилися на два табори. Перші впевнені, що даний вид не існував ніколи, а інші наполягають, що факт їх виникнення все ж має місце бути. Прихильники цієї теорії, сходяться на думці, що це окремий підвид людини, який розвивався паралельно з Homo sapiens.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України