Вчені шукають метеорит, який впав на Землю в 18 столітті

Група фахівців під керівництвом професора Копенгагенського університету Хольгера Педерсена приступила до пошуків метеориту, який впав у Красноярському краї ще в 18 столітті. У науковій експедиції також задіяні російські та датські вчені.

Метеорит виявили в Новоселовському районі, місцевий житель прийняв рішення змайструвати з фрагмента небесного об’єкту сокиру. Через деякий час про знахідку дізнався дослідник Петер Паллас, якому вдалося отримати зразок метеорита в 1772 році. Повідомляється, що спочатку вага космічного каменю була 687 кілограм, пізніше його розпиляли і розбили на кілька шматків.

Про розташування метеорита «Палласове залізо» стало відомо лише в другій половині 70-х років минулого століття, проте вчені не шукали його. Як заявляє Хольгер Педерсен, у команди наукових співробітників є кілька спеціальних методів для підтвердження місця знаходження космічного об’єкта. Вчені планують вивчити гірський масив Немир за допомогою глибинних металошукачів, також вони мають намір зібрати проби ґрунту.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh