Авторські статтіНовини

Вчені США займаються створенням нових кольорів

Кілька років тому в Державній лабораторії Університету штату Орегон дослідники виявили біло-синю хімічну сполуку, яка привернула до себе увагу наукового співтовариства. Зараз вчені працюють над створенням інших пігментів, які в підсумку можуть змінити уявлення про світ кольорів.

Фахівці змогли синтезувати жовтий, зелений і оранжевий кольори, які вони отримали разом з синім відтінком. У той час учені досліджували з’єднання оксиду марганцю на предмет електронних властивостей кольорів. Вчені нагрівали в печі до температури близько двох тисяч градусів за Фаренгейтом одне із з’єднань, в результаті чого домоглися отримання біло-блакитного варіанту, відомого зараз як YInMn.

При створенні нового кольору дослідники планують застосовувати недорогі варіанти пігментів. Розробка якісної палітри відтінків відіграє величезну роль у різноманітних галузях життя, отримані фарби можна використовувати в процесі виготовлення пластичної маси. Також вони можуть застосовуватися для покриття фасадів будинків і корпусів машин, завдяки чому вони не будуть надмірно нагріватися.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України