Вчені США займаються створенням нових кольорів

Кілька років тому в Державній лабораторії Університету штату Орегон дослідники виявили біло-синю хімічну сполуку, яка привернула до себе увагу наукового співтовариства. Зараз вчені працюють над створенням інших пігментів, які в підсумку можуть змінити уявлення про світ кольорів.

Фахівці змогли синтезувати жовтий, зелений і оранжевий кольори, які вони отримали разом з синім відтінком. У той час учені досліджували з’єднання оксиду марганцю на предмет електронних властивостей кольорів. Вчені нагрівали в печі до температури близько двох тисяч градусів за Фаренгейтом одне із з’єднань, в результаті чого домоглися отримання біло-блакитного варіанту, відомого зараз як YInMn.

При створенні нового кольору дослідники планують застосовувати недорогі варіанти пігментів. Розробка якісної палітри відтінків відіграє величезну роль у різноманітних галузях життя, отримані фарби можна використовувати в процесі виготовлення пластичної маси. Також вони можуть застосовуватися для покриття фасадів будинків і корпусів машин, завдяки чому вони не будуть надмірно нагріватися.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh