Новини

Як проводиться порошкове фарбування металевих виробів

imagesУ відповідних кваліфікованих компаніях проводиться порошкове фарбування металовиробів будь-якої форми і розміру. Використовувані полімерні барвники не містять розчинників, тим самим піклуючись про навколишнє екології. Технологія фарбування, яка застосовується в сучасних компанях, дозволяє декорувати і наносити захисний шар і верхній привабливий шар будь-якого кольору на оцинковані, сталеві, алюмінієві поверхні, про що більш докладно можна дізнатися у розділі: порошковая покраска металла- источник, тут також можна отримати кваліфіковану консультацію і дізнатися вартість покраски.


Технологічний цикл порошкового фарбування
Порошкове фарбування металу (автодиски, фасади, укоси, двері, облицювання, паркани) передбачає кілька етапів.

1 етап.

Професійні майстри очищають металеві поверхні готуючи до фарбування, надаючи матовості для гарної адгезії з барвником. Від якості очищення залежить довговічність порошкового напилення, а також еластичність шару фарби. Залежно від типу вироби очищення може проводитися за допомогою абразиву, сталевої щітки, піскоструйової обробки. Для видалення жирних плям використовується хімічна обробка (розчинники, луги, кислоти). Якщо виконується порошкове фарбування алюмінію, використовуються тільки знежирюючі ванночки.

2 етап.

Передпідготовка перед фарбуванням. Етап передбачає виконання нанесення суміжного шару речовини, яка захищає метал від різного роду руйнувань. Після цієї процедури зчіплюваність порошкової фарби збільшується. Для виробів, які будуть експлуатуватися на відкритому повітрі, додатково проводиться пассівірування поверхонь. Процес попереджає вторинну корозію під шаром фарби. Якщо потрібне фарбування підвісної стелі, пассівірування може не проводитися.

3 етап.

Фарбування. Порошкове фарбування проводиться в спеціальній камері за технологією електростатичного напилення. Порошок заздалегідь заряджається, а металеву деталь заземляють. За допомогою пульверизатора фарба рівномірним шаром наноситься по всій поверхні.

4 етап.

Полімеризація. На фінальній стадії пофарбований предмет поміщається в сушильну шафу з температурою до 220 градусів С, де верхній шар фарби полімеризуєтся, утворюючи захисну плівку на поверхні.

Порошкове фарбування металу зберігає фізико-хімічні властивості виробів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.