Вчені спростували шкоду сидячого способу життя

Останнє дослідження американських учених показало, що сидячий спосіб життя не настільки шкідливий, як вважалося раніше. Стаття була опублікована в журналі Cell Metabolism.

Ожиріння пов’язане з відсутністю фізичної активності, що посилює наслідки збільшення ваги для здоров’я. Однак механізми, які опосередковують цю асоціацію невідомі. Вчені припустили, що дефіцит у передачі сигналів допаміну сприяє фізичній активності при ожирінні. Для вивчення цього, вони кількісно визначили кілька аспектів сигналізації дофаміну у худих і повних мишах.

Вчені прийшли до висновку, що дефіцит у смугастій сигналізації рецепторів типу D2 сприяє фізичній активності при ожирінні, але пасивність і сидячий спосіб життя є скоріше наслідком, ніж причиною ожиріння. Дослідники також заявили, що сидячий спосіб життя ніяк не пов’язаний з передчасною смертю і виникненням різних хвороб.

На думку вчених, безумовно, краще всього вести помірний спосіб життя і бути фізично активним, оскільки в цьому випадку організм буде тренуватися, закалятся, і в результаті знизитися ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh