Політик: Росія позбулася всіх союзників


Путін настільки захопився своїм геополітичним суперництвом і іграми у війну, що позбавив Росію останніх союзників, і РФ тепер сприймають тільки як найбільш непередбачувану і агресивну державу. Як повідомляє Новинний Портал, про це в блозі на Браузері пише російський політик Ілля Яшин.

За його словами, заяви про те, що війна на Донбасі наближається до кінця, позбавлені сенсу. «Насправді, війна триває не лише на сході України, але і в Києві. Путін робить все, щоб повернути Україну під контроль Кремля, і для цього російська влада використовує все підряд – корумпованість місцевих політиків, провокації і пропаганду», пише Яшин. За його словами, ключовими союзниками в дестабілізації України стали місцеві олігархи, і їх бізнес ще за часів Януковича був залучений в державну структуру.

«Путін прагне зробити все, щоб до влади в Києві прийшли лояльні політики, однак Росія позбулася всіх своїх союзників. Від Росії тепер чекають тільки нових загроз, і такі держави, як РФ, зазвичай погано закінчують – про це можна дізнатися з історії. Якщо несамовитого лідера вчасно не зупинити, це завершитися трагедією», зазначив політик.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh