Експерт: Україні потрібно брати приклад з Ізраїлю і починати торгуватися, а не мовчазно стукати в ЄС і НАТО


Відомий український блогер і економіст Тарас Загородній на своїй сторінці в Facebook пише, що як-то всіх розбурхали «мисливські байки» Кіссінджера з приводу нашої країни і РФ. На думку блогера, вище написане Кіссінджером видно, що писав він під замовлення для клієнта Путіна, якому повинно сподобатися.

«Кіссінджер по Україні давно подібне несе. Наприклад, в розпал військових дій в 2014 році з розумним поглядом розповідав, що частина українців православні за Росію, а друга частина католики за Європу і, звичайно, відкрито підтверджував підозри Кабаєва, що Майдан зробили американці. Тим не менш, санкції все одно ввели», – зазначив Загородній.

За його словами, незважаючи на те, що Кіссінджер і його фантазії не мають ніякої реальної підоснови, українцям варто задуматися і, наприклад, віртуальний вступ в НАТО спокійно обміняти на союзника США поза НАТО з щорічною допомогою армії – 2-3 мільярди доларів. «Віртуальне НАТО не зупинить Путіна. Ердоган це зрозумів після збитого літака, а своя потужна армія дасть відсіч. Такий «нейтралітет» цілком би нас влаштував», – вважає експерт.

«Ще більш віртуальний вступ до ЄС можна було б спокійно розміняти на розширення квот для нашої економіки плюс дотації «на реформи», а то ми так «доінтегруємося», що в країні залишаться чиновники, пенсіонери, поліцейські і грантоїди з казками про красивий ЄС. Решта просто виїдуть», – написав Тарас Загородній.

Блогер вважає, що це єдині компроміси, на які ми можемо піти. «Путін йде з Донбасу та Криму. Як це зробити? Ось нехай Кіссінджер і гоп-компанія і думають. Будапештський меморандум не тільки ми підписували. Вчіться, як Ізраїль торгуватися. Пора дорослішати», – підсумував експерт.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh