ЖиттяНовини

Експерт: Україні потрібно брати приклад з Ізраїлю і починати торгуватися, а не мовчазно стукати в ЄС і НАТО

Эксперт: Украине нужно брать пример с Израиля и начинать торговаться, а не молчаливо стучаться в ЕС и НАТО
Відомий український блогер і економіст Тарас Загородній на своїй сторінці в Facebook пише, що як-то всіх розбурхали «мисливські байки» Кіссінджера з приводу нашої країни і РФ. На думку блогера, вище написане Кіссінджером видно, що писав він під замовлення для клієнта Путіна, якому повинно сподобатися.

«Кіссінджер по Україні давно подібне несе. Наприклад, в розпал військових дій в 2014 році з розумним поглядом розповідав, що частина українців православні за Росію, а друга частина католики за Європу і, звичайно, відкрито підтверджував підозри Кабаєва, що Майдан зробили американці. Тим не менш, санкції все одно ввели», – зазначив Загородній.

За його словами, незважаючи на те, що Кіссінджер і його фантазії не мають ніякої реальної підоснови, українцям варто задуматися і, наприклад, віртуальний вступ в НАТО спокійно обміняти на союзника США поза НАТО з щорічною допомогою армії – 2-3 мільярди доларів. «Віртуальне НАТО не зупинить Путіна. Ердоган це зрозумів після збитого літака, а своя потужна армія дасть відсіч. Такий «нейтралітет» цілком би нас влаштував», – вважає експерт.

«Ще більш віртуальний вступ до ЄС можна було б спокійно розміняти на розширення квот для нашої економіки плюс дотації «на реформи», а то ми так «доінтегруємося», що в країні залишаться чиновники, пенсіонери, поліцейські і грантоїди з казками про красивий ЄС. Решта просто виїдуть», – написав Тарас Загородній.

Блогер вважає, що це єдині компроміси, на які ми можемо піти. «Путін йде з Донбасу та Криму. Як це зробити? Ось нехай Кіссінджер і гоп-компанія і думають. Будапештський меморандум не тільки ми підписували. Вчіться, як Ізраїль торгуватися. Пора дорослішати», – підсумував експерт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України