Авторські статтіНовини

Вчені: Слабке рукостискання свідчить про проблеми зі здоров’ям

Слабке рукостискання, як змогли довести вчені, може говорити про ранньі прояви майбутніх проблем зі здоровям. Це може призвести до передчасної смерті, впевнені дослідники. Даний фактор експерти вимірювали за допомогою елементарного тесту, в рамках якого виміряли силу рукостискання у людей віком 30 – 40 років.

«Коли рукостискання осіб падає нижче еталонного значення занадто рано, то для певної вікової групи, статі та зросту, це може означати лише фактор того, що подальші перевірки здоров’я виявлять порушення», – заявила Надя Стейбер з університету Австрії.

Дослідження ґрунтується на тесті, який проводився в рамках проекту з оцінювання старіння населення, з допомогою якого вдалося дізнатися, що сила рукостискання може бути використана в якості альтернативної для віку, так як вона відповідає іншим маркерам, які належать до пенсіонерів. Це, на думку вчених, може призвести до того, що людина занадто рано помре, а його пізнавальна здатність знизитися в кілька разів.

Нове дослідження виробило свій власний набір еталонних значень і опублікувало його в журналі Plos One. Вчені настійно рекомендують використовувати їх у клінічній практиці.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України