Життя

Вчені: Сир і макарони можуть позбавити від печії

Вчені стверджують, що сир і макарони можуть позбавити багатьох пацієнтів від болісних симптомів печії. Відомо, що на сьогоднішній день тільки у Великобританії кількість людей, які страждають від печії і зайвої ваги, досягає 7 млн.

Симптоми печії включають у себе кашель, який триває більше 8-тижневого періоду, хрип і біль в горловій порожнині. Люди, які мають такі ознаки, можуть навіть не підозрювати, що у них рефлюкс. Якщо своєчасно не вжити заходів, то можна отримати рак стравоходу, який є останньою закінченою формою дії кислоти.

Вчені кажуть, що причина печії – це насамперед режим харчування людини. Медики стурбовані попаданням кислоти з шлунку в стравохід, однак проблемна ситуація може статися і від конкретного виду продуктів, які надійшли в організм. Тютюнопаління, нічний прийом їжі, надмірна маса тіла також впливають на здоров’я.

Експерти радять не вживати їжу, яка збільшує ризик появи рефлюксу. До таких можна віднести цитрусові, томати, кава, перець і шоколадні вироби. Їх можна замінити рибою, м’ясом, овочами, сиром, макаронами і крупами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України