Життя

Як зберегти жіноче здоров’я


Жіноче здоров’я – дуже тендітна річ, його набагато простіше зберегти, ніж відновити. Дотримання декількох простих правил допоможе вам уникнути багатьох хвороб, а також продовжить вашу молодість і здоров’я. Докладніше з цими правилами можна ознайомитися на сайті http://fragmed.ru– тут є багато корисних порад, про основні з них читайте далі.

Безпечний секс – завжди і скрізь.

Якщо у вас немає постійного партнера – обов’язково носіть з собою в сумочці презервативи, і ви ніколи не опинитеся в незручній ситуації. В цьому делікатному питанні не потрібно бути снобом – це допоможе вам уникнути позапланової вагітності, а згодом – абортів. Які, в свою чергу, можуть обернутися багатьма захворюваннями – аж до безпліддя. Крім цього, презервативи – надійний захист від багатьох венеричних захворювань. Якщо ж у вас є постійний партнер – не забувайте періодично разом здавати аналізи і виберіть ідеальний для себе спосіб контрацепції.

Не забувайте про користь сну.

Кар’єра, сім’я, подруги, кіно – варіантів провести своє дозвілля все більше, а часу поспати все менше. Тим не менше, здоровий сон допоможе вам уникнути стресів і порушень менструального циклу. Так само шляхом експериментів було доведено, що гормон мелатонін, який відповідає за наші добові ритми, набагато краще виробляється у тих, хто лягає до 11 годин вечора. Слідкуйте за своїм харчуванням і вагою. Різке схуднення шкідливе для жіночого здоров’я не менше, ніж зайва вага. Не захоплюйтеся дієтами, краще дотримуйтесь норми білків, жирів і вуглеводів і займайтеся спортом – він сприяє виробленню соматотропіну, гормону молодості.

Покладіть край шкідливим звичкам.

Алкоголь може бути причиною незахищеного статевого акту, куріння сприяє позаматковій вагітності, так само обидві звички можуть викликати збої в циклі. Досить вагомі причини, що б нарешті розпрощатися з цигарками і обмежити себе в прийомі спиртного.

Може краще трохи почекати?

Ризик розвитку раку шийки матки в десятки разів вищий у тих, хто почав свою статеве життя до 18 років. Вчасно дізнавшись цю інформацію, багато дівчаток зможуть уникнути проблем у майбутньому. Ви зможете допомогти з цим своїм сестрам, племінницям, дочкам просто провівши акуратну бесіду або просто підкинувши брошуру з цією інформацією.

Захищайте своє тіло.

На радість лікарям, в моду знову увійшли брюки та спідниці з високою талією, а так само щільні колготки. Лікарі радіють не дарма – уникаючи переохолоджень, ви уникаєте запалень. Що, в свою чергу, допомагає уникнути такої проблеми, як кіста яєчника. Тепло вдягайтеся та носіть білизну з бавовни – на щастя, в магазинах величезних вибір на будь-який смак.

Займайтеся любов’ю.

Регулярний секс – основа жіночого здоров’я. Це допоможе вам протистояти стресам, а так само поліпшить ваш сон і допоможе вирівняти рівень гормонів.

Регулярно відвідуйте лікаря.

Мінімум – двічі в рік, а так само при будь-яких болях або скаргах. Помітивши вчасно проблему ви завжди зможете уникнути більшої. Також не забувайте здавати аналізи і перевіряти свій гормональний фон. Попросіть свого гінеколога вам провести тренінг про самостійне обстеження на утворення в грудях – і раз в тиждень приділяйте цьому пару хвилин. Задавайте якомога більше питань своєму лікарю – саме від відсутності інформації йде більша частина хвороб.

Любіть і поважайте себе.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України