Життя

Фітнес для омолодження


У гонитві за вічною молодістю люди пробують на собі багато методик омолодження, в тому числі косметичні процедури і пластичні операції. Але при цьому мало хто знає, що з допомогою фітнесу також можна омолодитися, головне правильно підібрати методику тренування. Більше корисної інформаціїпро те, як омолодитися можна знайти на сайті – nocik.ru, нові методи і новинки приємно вас здивують.

 Фітнес вже далеко перестав бути звичайним заняттям спортом, оскільки крім спортивної статури він дозволяє людям поліпшити стан свого здоров’я і омолодитися. Більш того, якщо інші омолоджуючі методи дозволяють просто позбутися від зморшок і поліпшити зовнішній вигляд людини, то за допомогою фітнесу можна домогтися омолодження всього організму.

Комплексне омолодження в свою чергу сприяє загальному поліпшенню самопочуття і дозволяє позбутися від проблем зі здоров’ям. Є багато методик омолодження, тому людина повинна виходити зі своїх цілей і побажань, вибираючи конкретну техніку фітнесу. Існує кілька основних причин, по яких людина починає займатися фітнесом:

-комплексне омолодження організму;
-зміцнення серцево-судинної системи;
-спокій і поліпшення жіночого організму;
-поліпшення стану шкіри;
-позбавлення від зморшок.

Виходячи з мети тренування, потрібно визначати вид занять і скласти схему. Якщо перед людиною стоїть мета повного омолодження організму і внутрішніх органів, тоді перевагу потрібно віддавати силовим тренуванням. Обумовлено це тим, що під час силових навантажень відбувається напруження м’язових тканин. Таку напругу організм сприймає як стресову ситуацію, із-за цього відбувається посилений викид гормонів, які уповільнюють процес старіння.

Саме через нестачу таких гормонів в організмі відбуваються процеси старіння, а при їх достатній кількості всі функції організму починають працювати злагоджено, відповідно покращується стан шкіри і волосся. Крім цього під час інтенсивних силових тренувань виробляється серотонін, так званий гормон щастя, який сприяє поліпшенню настрою і перешкоджає виникненню стресів.

У разі якщо метою людини є зміцнення серцево-судинної системи, тоді для цього ідеально підійде ходьба і біг. Завдяки тому, що під час таких занять відбувається інтенсивне, але рівномірне кардіонавантаження, зміцнюється серцево-судинна система, що істотно знижує ризик інфаркту. Крім зміцнення серцево-судинної системи біг і ходьба дуже добре сприяють схудненню, покращують поставу і обмін речовин, зміцнюють суглоби і м’язи, а також збагачують кров киснем. На думку експертів, всього три невеликі пробіжки на тиждень здатні збільшити тривалість життя і уповільнити старіння в середньому на 10 років. Але обережність при таких тренуваннях також не зашкодить, оскільки людям страждаючим ожирінням і маючим проблеми з серцем, рекомендується починати тренування з ходьби, поступово прискорюючи темп.

Для жінок ідеально підійдуть заняття йогою, оскільки вони допоможуть не тільки зміцнити жіноче здоров’я, але і знизити тривогу. Напевно, кожен звертав увагу, що інструктори йоги завжди чудово виглядають і знаходяться в хорошому настрої. Обумовлено це тим, що методика йоги побудована на раціональному диханні, що дозволяє не тільки збільшити надходження кисню в організм, але й стати більш стресостійкими.

Також варто відзначити, що більшість поз в йозі сприяють поліпшеному руху крові і лімфи, а це в свою чергу дозволяє позбутися від проблем пов’язаних з їх застоєм. Для поліпшення кольору обличчя варто використовувати скручені пози, оскільки при них прискорюється процес виведення з організму різних токсинів. Але все-таки для загального поліпшення стану шкіри краще займатися плаванням.

Плавання за своєю ефективністю можна порівняти з сеансами масажу, при цьому під час таких занять відбувається позитивний вплив на хребет і м’язи. Плавання здатне надавати антицелюлітну дію, стимулювати кровообіг і навіть тренувати капіляри.

Поліпшення еластичності шкіри відбувається із-за того, що в процесі дотику поверхні тіла до води покращується мікроциркуляція. А процес відновлення тканин відбувається завдяки активному виведенню продуктів метаболізму, що провокує прискорений лімфовідтік. Ну і важливою перевагою плавання є те, що в його процесі відбувається зміцнення грудних м’язів, а це дозволяє зберегти красу грудей.

Є у фітнесі ще такий напрямок як фейсбілдінг, що означають гімнастика лиця. Дана методика ідеально підійде для тих, хто хоче позбутися від зморшок. Заснована вона на правильному розслабленні і тренуванні м’язів обличчя, саме завдяки цьому розгладжуються зморшки. Але ефективним фейсбілдінг буде тільки при регулярному виконанні комплексу вправ. Крім цього всі експерти рекомендують щодня вживати достатню кількість води, оскільки вона сприяє розгладженню дрібних зморшок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України