Авторські статтіНовини

Вчені: Сімейні традиції роблять людей більш щасливими

Дослідники провели соціальне опитування, за результатами якого зробили висновок, що сімейні традиції роблять людей більш щасливими. Також більшість людей отримують задоволення від процесу підготовки до свята разом з рідними.

Традиції – це регулярні ритуали, які люди виконують завжди одним і тим же чином. Традиції можуть бути великіабо маленькі, але вони відрізняються від процедур і звичок у тому, що вони зроблені з певною метою, і вимагають думки і навмисності. Мег Кокс, автор книги “Нові сімейні традиції”, визначає сімейний ритуал, як “будь-яку діяльність, яку ви цілеспрямовано повторюєте разом, як сім’я, що включає підвищену пильність”.

Традиції, якщо все зроблено правильно, надають певну магію, дух і текстуру повсякденному життю людей. Позитивні спогади дитинства можуть допомогти зробити дитину щасливішою і більш щедрим дорослим. У той час як психологи звикли вважати ностальгію ознакою депресії, недавні дослідження показали, що минуле насправді надає безліч позитивних переваг, включаючи протидію самотності, підвищення щедрості по відношенню до незнайомих людей, і запобіганню занепокоєнню.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України