Авторські статтіПодорожіФотогалерея

Кращі гірськолижні курорти для відпочинку з дітьми у фотографіях

a118d44a68ef1b3b7ca3afacc7331744

Мрієте поставити своє чадо на лижі і розсікати з ним по гірських просторах? Підкажемо, де це можна зробити максимально комфортно і безпечно!

Лучшие горнолыжные курорты для отдыха с детьми

Один з найбільш високогірних альпійських курортів Лейкербад за сумісництвом є ще і найбільшим термальним комплексом в Європі. Так що, купуючи скі-пас, ви отримуєте і безкоштовні відвідування гарячих джерел. І ось тут відведуть душу після катання не тільки дорослі, але і діти. Всього в Лойкербаді 30 термальних басейнів, кілька з них спеціально обладнані для дітей. І найбільша радість для дітлахів — велика водна гірка.

Що стосується гірськолижної інфраструктури, то на цьому курорті подбали навіть про самих маленьких гостей. У зоні катання Erli навчають гірськолижного спорту дітей з 3 років. Тут же знаходяться майданчик і дитячий спортивний комплекс.

Де можна залишити дітей: два дитячих садка для дітей від 18 місяців

Де дітей навчать кататися: дві лижні школи, де навчають дітей віком від 3 років

Вартість скі-пасу: безкоштовно для дітей, молодших 8 років, дітям від 8 років — €120, для дорослих — €285 за 5 днів

Лучшие горнолыжные курорты для отдыха с детьми

У тірольському гірськолижному регіоні Серфаус-Фисс-Ладіс є кілька широких і пологих трас, на яких дитині буде легко зробити перші кроки на лижах. Інструктори навчають дітей віком від 2,5 років.

До радості батьків, тут є і багато розважальних центрів, де можна без побоювання залишити дитину на вихователів або аніматорів. Найпопулярнішими вважаються ігрові зони Kinderschneealm і Murmli, що в Серфаусі. Також є можливість відвідати дитячий театр, покататися на паровозі по снігу, а також відправити дитину в захоплюючий квест. Більшість ресторанів і кафе пропонують спеціальне дитяче меню.

Де можна залишити дітей: три дитячих садка

Де дітей навчать кататися: дві школи, де навчають дітей віком від 2,5 років

Вартість скі-пасу: безкоштовно для дітей віком 8років, для дітей старшого віку — від €135, дорослий пропуск — від €264 за 5 днів

 

Лучшие горнолыжные курорты для отдыха с детьми

Цель-ам-Зе фігурує майже у всіх базах гірськолижних курортів, і не дивно, адже він — воістину унікальний, оскільки завдяки довколишнім льодовикам працює цілий рік.

Якщо потрапите сюди з дітьми, відведіть їх на спуски Майскогель і Шміттенхє — і будьте спокійні: місцеві інструктори в ігровій формі зможуть швидко показати навіть самим маленьким основні техніки катання.

Курорт перебуває на березі красивого озера Целлер, де можна всією сім’ї єю покататися на ковзанах, а пізніше відправитися розслаблятися в спа-комплексі Tauern.

Де можна залишити дітей: два дитячих садка для дітей від 1,5 років

Де дітей навчать кататися: дві школи, де навчають дітей віком від 3 років

Вартість скі-пасу: безкоштовно для дітей до 8 років, старше — €135 на 5 днів, дорослий пропуск — від €264 за 5 днів

Лучшие горнолыжные курорты для отдыха с детьми

Доломітові Альпи вважаються одним з кращих регіонів для катання у всьому світі. І якщо ви бажаєте відправитися на відпочинок з дітьми, радимо звернути увагу на Мадонна-ді-Кампільо.

Тут обладнаний сімейний сноу-парк, де є навіть спеціальні навчальні зони для дітей. Інструктори, переодягнені в мультиплікаційних героїв, навчають майбутніх лижників. А для тих малюків, які вже впевнено стоять на гірських лижах, влаштовуються змагання.

Де можна залишити дітей: два дитячих садка для дітей від 3 місяців

Де дітей навчать кататися: школа, де навчають дітей віком від 3 років

Вартість скі-пасу: безкоштовно для дітей до 8 років, безкоштовний прокат шоломів для дітей до 11 років. Для дітей старшого віку — від € 100, дорослим — від €260 на 5 днів

Лучшие горнолыжные курорты для отдыха с детьми

Один з найбільш мальовничих курортів світу Лез-Арк пропонує подорожуючим з дітьми гірку для катання на санчатах, дитячий садок і ясла для самих маленьких, а ще — пологі схили, на яких проводяться заняття.

Також тут прокладений чудовий пішохідний маршрут. Вирушайте всією сім’єю на прогулянку (одягнувшись тепліше!) і просто насолоджуйтеся неймовірними краєвидами на Монблан.

Де можна залишити дітей: дитячий садок і ясла для дітей від 9 місяців

Де дітей навчать кататися: дві школи, де навчають дітей віком від 3 років

Вартість скі-пасу: безкоштовно для дітей до 6 років. Для дітей від 6 до 13 років — €199, для дорослих — €291 на 5 днів

 

Лучшие горнолыжные курорты для отдыха с детьми

Канілло найбільше підходить для сімейного відпочинку, якщо розглядати курорти Андорри. По-перше, тут багато некрутих і широких гірок. По-друге, працює дитячий Mickey Snow Club, в якому досвідчені інструктори можуть показати ази гірськолижного спорту.

І по-третє, саме тут знаходиться Льодовий палац Palau de Gel, куди з’їжджаються сім’ї з усієї Андорри, щоб весело провести час і покататися на картингу на льоду.

Де можна залишити дітей: ясла для малюків від 1 до 3 років і дитячий садок для дітей постарше

Де дітей навчать кататися: школи, де навчають дітей віком від 3 років

Вартість скі-пасу: безкоштовно для дітей до 6 років. Для дітей від 6 до 11 років — €135, від 12 до 17 років — €180, для дорослих — €200 на 5 днів

 

Лучшие горнолыжные курорты для отдыха с детьми

Морзін — це вибір для тих, хто хоче повезти свою дитину в снігову казку. Тут, на кордоні Франції та Швейцарії, ще зберігся дух Старої Європи. Вузенькі вулички, красиві будиночки і, звичайно, добре обладнані траси для новачків, які відмінно підійдуть для перших зайняти малюків. У Морзіні ваша дитина може навчитися кататися на так званому Babysnow — ноу-хау, схожому на самокат, тільки сніжний. У численних ресторанах і кафе пропонують спеціальне дитяче меню.

Де можна залишити дітей: три дитячих садки, ясла для дітей до року

Де дітей навчать кататися: дві школи, де навчають дітей віком від 3 років

Вартість скі-пасу: для дітей до 5 років — безкоштовно. Для дітей до 12 років — від €111, для дорослих — від €191 на 5 днів

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України