Авторські статтіНовини

В Китаї відкрився національний банк генів

Роботи, пов’язані із створенням першого загальнонаціонального генного банку, були завершені біотехнічною корпорацією Китайської Народної Республіки BGI. Унікальний у своєму роді заклад відкрився в Шенчжені.

На даний момент у банку зберігається понад 10 мільйонів зразків різного генетичного матеріалу. Всі зразки проходять через ретельну процедуру кріогенної консервації. Під час цієї процедури примірники обробляють рідким азотом при температурі 196 градусів нижче нуля. Таким чином вдається зберегтися генетичний матеріал на клітинному рівні, без будь-яких ушкоджень, а також відправити його для подальших експериментів.

Законсервований біологічний матеріал використовується в дослідженнях, пов’язаних з медициною, зоологією і ботанікою. Також його можна застосовувати, якщо вчені хочуть розширити видове різноманіття на планеті Земля і всіляко захистити навколишнє середовище. Роботи, пов’язані із створенням національного генного банку, були розпочаті більш ніж чотири роки тому. Затверджували проект і проводили його аналіз представники Національної комісії з реформ у 2011 році.

Науковий світ,  зацікавився китайським банком генів. Він менший, ніж, приміром, у США чи Європі, але тим не менш для вчених – це визначна подія, яка може значно просунути генетику вперед.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.