Авторські статтіНовини

Шкода від вживання солі дуже перебільшена

Вчені довели, що шкода від вживання солі дуже переоцінена. Переконаність у шкоді цього продукту пішла ймовірно через старі дослідження.

Багато дієтологів і зараз пропонують виключити сіль з раціону і якщо це можливо, цілком. Вчені з Британії, спираючись на дані останніх досліджень незалежних експертів, впевнено стверджують, що теорія про шкоду солі для організму перебільшена, як мінімум. Дуже багато результатів дослідів показали корисність солі для організму здорової людини.

Сіль є чи не єдиним постачальником натрію. А його недолік представляє для людини смертельну небезпеку. Хлор, який також є одним з компонентів солі зменшує ризик серцевих захворювань. А весь його надлишок зовсім не так небезпечний. Антисоляна дієта, навпаки, може спровокувати серцевий напад. Тому, краще відмовитися від цукру. Так радять фахівці на підставі останніх наукових даних.
Негативне ставлення до солі, що існувало раніше, можливо виникло з тієї причини, що в експериментах взяли участь люди з хронічними хворобами або ті, чий організм солі взагалі не сприймав. Звідси виникли висновки, що солоний продукт призводить до інфаркту та інсульту, а також негативно впливає на суглоби.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України