Духовне

Бернардіто Ауса: торгівля дітьми – це ганебне явище і соціальний рак

Потрібно всіма засобами боротися «проти ганебної торгівлі людьми і широко поширеною гедоністичної і меркантильної культури, яка заохочує систематичну експлуатацію гідності людини та її прав». З таким закликом від імені Папи Франциска монс. Бернардіто Ауса виступив в нью-йоркському відділенні ООН на конференції, присвяченій боротьбі з торгівлею дітьми та підлітками.

Вчергове представник Святійшого Престолу засудив «цю соціальну злоякісну пухлину», з якою Церква не перестає боротися через слова Римських Пап, численні ініціативи католицьких організацій та віруючих.

Ватиканський прелат підкреслив невпинну прихильність Церкви боротьбі з «торгівлею людьми, примусовою працею і будь-якими формами сучасного рабства». Серед ініціатив, зроблених Папою Франциском, – створення «Групи Святої Марти», яка об’єднує католицьких єпископів і глав поліції з усього світу, щоб покінчити з «цим огидним явищем», що охоплює близько 2 мільйонів дітей.

Метою цьогорічної конференції в Організації Об’єднаних Націй, за словами ватиканського постійного спостерігача, є оцінка того, «над чим тепер йде робота, а над чим не йде; що має бути зроблено для порятунку цих дітей і для запобігання страждань їхніх ровесників».

«Наполегливо працюючи разом, – сказав на завершення монс. Бернардіто Ауса, – ми зможемо покінчити з торгівлею дітьми» та спільно досягти мети, встановленої Порядком денним ООН, яка зобов’язує міжнародне суспільство до 2030 року «покласти край жорстокому поводженню, експлуатації та торгівлі дітьми, а також будь-яким формам насильства і тортур в їх відношенні» .

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України