Бернардіто Ауса: торгівля дітьми – це ганебне явище і соціальний рак

Потрібно всіма засобами боротися «проти ганебної торгівлі людьми і широко поширеною гедоністичної і меркантильної культури, яка заохочує систематичну експлуатацію гідності людини та її прав». З таким закликом від імені Папи Франциска монс. Бернардіто Ауса виступив в нью-йоркському відділенні ООН на конференції, присвяченій боротьбі з торгівлею дітьми та підлітками.

Вчергове представник Святійшого Престолу засудив «цю соціальну злоякісну пухлину», з якою Церква не перестає боротися через слова Римських Пап, численні ініціативи католицьких організацій та віруючих.

Ватиканський прелат підкреслив невпинну прихильність Церкви боротьбі з «торгівлею людьми, примусовою працею і будь-якими формами сучасного рабства». Серед ініціатив, зроблених Папою Франциском, – створення «Групи Святої Марти», яка об’єднує католицьких єпископів і глав поліції з усього світу, щоб покінчити з «цим огидним явищем», що охоплює близько 2 мільйонів дітей.

Метою цьогорічної конференції в Організації Об’єднаних Націй, за словами ватиканського постійного спостерігача, є оцінка того, «над чим тепер йде робота, а над чим не йде; що має бути зроблено для порятунку цих дітей і для запобігання страждань їхніх ровесників».

«Наполегливо працюючи разом, – сказав на завершення монс. Бернардіто Ауса, – ми зможемо покінчити з торгівлею дітьми» та спільно досягти мети, встановленої Порядком денним ООН, яка зобов’язує міжнародне суспільство до 2030 року «покласти край жорстокому поводженню, експлуатації та торгівлі дітьми, а також будь-яким формам насильства і тортур в їх відношенні» .

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh