Молоко тарганів може спасти людство

Вчені виявили, що молоко тарганів допоможе людству врятуватися від голоду, який почнеться в найближчі десятиліття. В рамках масштабних досліджень з’ясувалося, що рідина, що виділяється тарганами, є дуже поживною і містить амінокислоти, які необхідні людству для життєзабезпечення.

Фахівці акцентують увагу на тому, що мова йде не про звичних для жителів Європи комах, а про азіатських великих тарганів. Вони, як і багато тварин, є живородними, а деякі представники здатні навіть відкладати яйця. Після того, як з’являється нове потомство батьки годують їх молочком, в складі якого міститься багато корисних компонентів. Жителі Далекого Сходу вже давно в своєму раціоні використовують тарганів, тому що в тілі міститься велика кількість білків.

Також вчені повідомляють, що в штучному середовищі розмножувати таких комах буде дуже складно, тому такий варіант порятунку від голоду може розглядатися лише в крайніх випадках. Тим не менше, фахівці сподіваються отримати схожі білки і амінокислоти з молока тарганів, щоб в подальшому створити нову особину такого виду.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh