Авторські статтіНовини

Молоко тарганів може спасти людство

Вчені виявили, що молоко тарганів допоможе людству врятуватися від голоду, який почнеться в найближчі десятиліття. В рамках масштабних досліджень з’ясувалося, що рідина, що виділяється тарганами, є дуже поживною і містить амінокислоти, які необхідні людству для життєзабезпечення.

Фахівці акцентують увагу на тому, що мова йде не про звичних для жителів Європи комах, а про азіатських великих тарганів. Вони, як і багато тварин, є живородними, а деякі представники здатні навіть відкладати яйця. Після того, як з’являється нове потомство батьки годують їх молочком, в складі якого міститься багато корисних компонентів. Жителі Далекого Сходу вже давно в своєму раціоні використовують тарганів, тому що в тілі міститься велика кількість білків.

Також вчені повідомляють, що в штучному середовищі розмножувати таких комах буде дуже складно, тому такий варіант порятунку від голоду може розглядатися лише в крайніх випадках. Тим не менше, фахівці сподіваються отримати схожі білки і амінокислоти з молока тарганів, щоб в подальшому створити нову особину такого виду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.