Авторські статтіНовини

Пори року можуть помінятися місцями

Вчені з Канади, Роберт Скрайблер і Пол Беквіт, заявили про серйозну загрозу зміни клімату. В ході цього процесу зима і літо можуть помінятися місцями.

Таке припущення дослідники висловили після того, як виявилося, що океанська течія північної півкулі перетнула екватор. За словами дослідників, якщо подібний розвиток подій продовжиться, то це поставить під загрозу природну зміну сезонів року.

Відмінності між зимою і літом можуть зійти нанівець, оскільки саме бар’єр між двома океанськими течіями викликає значну різницю між літом і зимою. Можливий і такий варіант, при якому зима та літо поміняються місцями.

Всі ці варіанти нешкідливі лише на перший погляд. Насправді ж зміни клімату обіцяють серйозні неприємності для сільського господарства, у разі яких світ почне відчувати гостру нестачу продовольства.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Скоро выращивание большинства сельскохозяйственных культур станет производится в закрытом грунте под светом специальных светодиодных светильников, излучающих свет в спектре поглощения хлорофиллом растений. Ну, а поддержание теплового режима обеспечат специальные высокоэффективные теплоизоляционные материалы. Короче все будет расти быстрее в несколько раз. причем как зимой, так и летом. С голодухи не помрем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

12 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.