Авторські статтіТехно

Росія і Білорусь запустять спільний супутник не раніше 2021 року

Перший білоруський космічний апарат був запущений в 2012 році російським «Союзом» з космодрому Байконур. Після цього країна увійшла в число держав, що вважаються космічними.

Росія і Білорусія анонсували, що в рамках Союзної держави запустять спільний супутник. Однак відбудеться це не раніше 2021 року.

Білорусь з допомогою першого апарату, що важить 400 кілограм, змогла повністю покрити космічною зйомкою територію всієї країни.

Супутник має дуже високі динамічні характеристики. Він може відмінно маневрувати, перебудовуючись на орбіті. Це дозволяє ведення зйомок під необхідним кутом.

Зараз Білорусія і Росія працюють над тим, щоб створити спільний супутник з дистанційним зондуванням. Втім, його виведення на орбіту очікують не раніше 2021 року.

Зараз апарат проходити тільки стадію розробки, тобто ескізного проектування.

Завдання – зробити його таким, щоб новий супутник забезпечував роздільну здатність менше метра і був здатний до стереозйомки. Це дозволить з допомогою нього зайнятися виробництво рельєфних знімків у форматі 3D. Вони зараз найбільш затребувані.

Фахівці «Роскосмосу» в даний час зайняті створенням платформи супутника. Також їм буде необхідно вивести його на орбіту. Білорусь, у свою чергу, працює над цільовою апаратурою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України