Вчені розробили штучне людське тіло для хірургів-стажерів

Вчені з Університету Ноттінгем Трент (Великобританія) розробили штучне людське тіло, яке можна використовувати для підготовки хірургів для виконання екстрених операцій. Їх стаття опублікована у виданні Mail.online.

Винайдений макет схожий на реальну людину. Він має шкіру з кремнію та органи, які були роздруковані за допомогою 3D-КТ – реального серця, легень і кровоносних судин. Його обличчя моделюється як у справжньої людини, аж до дрібних деталей.

Штучна кров накачується в це тіло, щоб відновити втрату крові, яка відбувається, коли хірурги розрізають «пацієнта». Повітря накачується в легені, щоб імітувати процес дихання. Навіть макет грудей може підніматися і опускатися, як в справжньої людини.

Штучне тіло створене для того, щоб стажери-хірурги мали психологічні навички і могли підготуватися до реальних операцій з використанням віртуальної реальності і мали реалістичне уявлення про людську анатомію.

Вчені вважають, що збільшуючи практику при навчанні молодих хірургів, з’явитися можливість підготувати їх до реальних життєвих ситуацій, коли їх навички і знання врятують людські життя.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh