Авторські статтіНовини

Вчені розробили штучне людське тіло для хірургів-стажерів

Вчені з Університету Ноттінгем Трент (Великобританія) розробили штучне людське тіло, яке можна використовувати для підготовки хірургів для виконання екстрених операцій. Їх стаття опублікована у виданні Mail.online.

Винайдений макет схожий на реальну людину. Він має шкіру з кремнію та органи, які були роздруковані за допомогою 3D-КТ – реального серця, легень і кровоносних судин. Його обличчя моделюється як у справжньої людини, аж до дрібних деталей.

Штучна кров накачується в це тіло, щоб відновити втрату крові, яка відбувається, коли хірурги розрізають «пацієнта». Повітря накачується в легені, щоб імітувати процес дихання. Навіть макет грудей може підніматися і опускатися, як в справжньої людини.

Штучне тіло створене для того, щоб стажери-хірурги мали психологічні навички і могли підготуватися до реальних операцій з використанням віртуальної реальності і мали реалістичне уявлення про людську анатомію.

Вчені вважають, що збільшуючи практику при навчанні молодих хірургів, з’явитися можливість підготувати їх до реальних життєвих ситуацій, коли їх навички і знання врятують людські життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України