Вчені розрахували, коли на Землі загине життя

Вчені з США, при співпраці зі своїми колегами з Німеччини, назвали можливу дату, коли Земля стане повністю непридатною для життя. Вони також опублікували умови для зникнення всього живого з поверхні планети.

На даний момент Сонце в нашій системі тільки набирає сили і  світиться яскравіше, віддаючи більше тепла. Цей процес призведе до того, що вже через 2 мільярди років на нашій планеті не залишиться живих організмів із-за величезної температури і парникового ефекту, викликаного підвищенням вуглекислого газу в атмосфері. Експерти змогли розробити універсальну програму, яка моделює кліматичні зміни та їх вплив на все живе.

Підвищення діоксиду вуглецю в 4 рази призведе до незворотних наслідків, які знищать життя на планеті. Це станеться через зростання середньої температури на поверхні до +20 °С до +57 °С. Після вчені прибрали надлишки вуглекислого газу з атмосфери, але навіть через тривалий час клімат на Землі не нормалізувався і температура продовжувала знаходиться на досить високій позначці.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Анонім

    “не залишиться живих організмів із-за величезної температури”
    🙂 Суржик рулит.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh