Авторські статтіНовини

Вчені розрахували, коли на Землі загине життя

Вчені з США, при співпраці зі своїми колегами з Німеччини, назвали можливу дату, коли Земля стане повністю непридатною для життя. Вони також опублікували умови для зникнення всього живого з поверхні планети.

На даний момент Сонце в нашій системі тільки набирає сили і  світиться яскравіше, віддаючи більше тепла. Цей процес призведе до того, що вже через 2 мільярди років на нашій планеті не залишиться живих організмів із-за величезної температури і парникового ефекту, викликаного підвищенням вуглекислого газу в атмосфері. Експерти змогли розробити універсальну програму, яка моделює кліматичні зміни та їх вплив на все живе.

Підвищення діоксиду вуглецю в 4 рази призведе до незворотних наслідків, які знищать життя на планеті. Це станеться через зростання середньої температури на поверхні до +20 °С до +57 °С. Після вчені прибрали надлишки вуглекислого газу з атмосфери, але навіть через тривалий час клімат на Землі не нормалізувався і температура продовжувала знаходиться на досить високій позначці.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України