Вчені розповіли про зимову депресію

Американські вчені з клініки Майо розповіли про зимову депресію. В цей час люди стають більш примхливими і втомленими.

Глава дослідницької групи Марк Фрай заявив, що ознаками сезонної депресії можуть стати втрата енергії, соціальна ізоляція, нездатність сконцентруватися, переїдання. Хворих закликають звернутися до фахівця, якщо депресія заважає в особистому житті і в роботі. Отримання медичної допомоги особливо важливо, якщо людина розмірковує про суїцид або відчуває безнадію.

Експерти з’ясували, що зимова депресія виникає із-за малої кількості сонячного світла. Воно проникає в мозок через очі і стимулює вироблення нейромедіатора серотоніну, який впливає на настрій людини. Малий рівень споживаного світла призводить до зниженою виробленню серотоніну і до підвищеного синтезу мелатоніну, також відомого як «гормон сну», що викликає апатію.

Вчені закликають людей частіше виходити на вулицю, бувати в громадських місцях, в обідню перерву необхідно виходити на прогулянки. Варто хоча б три рази на тиждень займатися фізичними вправами по півгодини, а також регулярно спілкуватися з друзями та близькими, вважають дослідники.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh