Життя

Біохімія тіла — продукт свідомості чи Вічна молодість… Можлива!!!

Треба постаратися позбутися переконання, що тіло старіє тому, що так прийнято.

Биохимия тела — продукт сознания или Вечная молодость… Возможна!!!

Треба постаратися позбутися переконання, що тіло старіє тому, що так прийнято. Квантовий світогляд, або нова наука, що вчить того, що ми постійно створюємо і руйнуємо свої тіла.

Те, що тіло є щільний, стабільний об’єкт, — це ілюзія; тіло є процес і до тих пір, поки цей процес спрямований у бік оновлення, клітини тіла залишаються молодими, і при цьому не важливо, скільки часу минуло і наскільки сильна ентропія, яку ми піддаємося. Щоб мати оновлене тіло, слід бути готовим до сприйняття нових уявлень, що ведуть до нових рішень.

Чому ми сприймаємо світ як реально існуючий? Тому що так сприймають його наші почуття!!! Ми бачимо і сприймаємо дотиком предмети, але це нам тільки здається, говорить Діпак Чопра.

Ми бачимо, що земля плоска, сонце сходить на Сході і заходить на Заході, але ми помиляємося. Бо давно відомо, що земля кругла, а Схід і Захід це умовні координати, що залежать від спостерігача і від того місця де він знаходиться. Перший хто стягнув цю маску видимості був Ейнштейн і його колеги.

Вони помістили час і простір в рамках абсолютно нової геометрії. Кожна тверда частинка перетворилася в пучок енергії, вібруючий в неосяжній порожнечі. Якщо розглядати людину в цьому аспекті, то стає неймовірним, що людина взагалі може старіти. Клітини новонародженої дитини не є чимось новим, атоми які їх складають циркулювали у всесвіті мільйони років. Однак дитина створюється невидимим Розумом, який збирає клітини воєдино і створює унікальну форму життя.

    Старіння — це маска, що прикриває втрату зв’язку з цим Розумом.

Квантова фізика вважає, що універсальне і енергетичне інформаційне поле, в якому ми живемо, постійно змінюється, перетворюючись щомиті у щось нове. Наприклад, кожну секунду в нашій клітині відбувається шість трильйонів реакцій, і якщо порушити це процес, то це призведе до різних розладів в нашому організмі.

Ці поломки і є старіння. Проте наш організм може відновлювати себе сам. Шкіра змінюється раз на місяць, клітини вистилали стінки шлунка, — кожні 5 днів, печінка кожні шість тижнів, а скелет кожні 3 місяці. До кінця цього року 98% атомів вашого тіла будуть замінені новими.

Ейнштейн довів що світ невидимий — це реальний світ, а наше тіло — це ілюзія. І якщо ми хочемо позбавитися від старіння, повинні підключитися до безмірної творчій силі, закладеної в нашому першоджерелі.

Ми єдині створіння на Землі, здатні змінювати біологію допомогою думок і почуттів, наділені знає про феномен старіння нервової системою. Так як ми наділені свідомістю, наше ментальне стан впливає на ті, що ми усвідомлюємо. Однак, кожну установку старої парадигми можна замінити більш повної і об’єднання ємної версією істини.

Десять нових установок такі:

1. Об”єктивного світу, незалежного від спостерігача, не існує

Цей світ володіє певними властивостями. Ці властивості не слід сприймати як окремо існуючі від спостерігача. Наприклад, візьмемо складаний стілець. З вашої точки зору цей стілець невеликий, а ось з боку мурашки він просто величезний.

Ви відчуваєте цей стілець твердимо, а нейтрон пронесеться через нього з величезною швидкістю, оскільки для нього атоми будуть знаходитися один від одного на відстані декількох кілометрів. Коротше, ні один з об’єктивних фактів, на яких ми зазвичай формуємо свою реальність не є в основі своїй достовірними. Вони такі, як ви їх трактуєте.

Сотні промов і процесів, що відбуваються у вашому організмі, і на які ви не звертаєте увагу, — дихання, травлення, підвищення або пониження кров’ю трав’яного тиску, зростання нових клітин, очищення від токсинів і т. д. можуть бути взяті вами під контроль. Сам факт фокусування уваги на автоматичних процесах, що відбуваються у вашому тілі, змінить і процес вашого старіння, оскільки з плином часу здатність нашого організму до координації цих функцій слабшає.

Всі так звані мимовільні функції, від серцебиття і дихання до травлення і гормональної регуляції можуть бути взяті під контроль. У лабораторіях, де досліджуються розум і тіло, пацієнти навчилися силою волі знижувати кров’яний тиск або зменшувати виділення кислот, що ведуть до виразки. Чому б не використовувати ці здібності у процесах старіння? Чому б не змінити старі стереотипи сприйняття на нові? Для цього існує багато технік, які людина може поставити на службу собі.

2. Наші тіла сформовані з енергії та інформації

Нам здається, наші тіла складаються з щільної матерії, ал фізика стверджує, що кожен атом на 99,9999 % складається з порожнього простору, а субатомні частинки, зі швидкістю світла проносяться через це простір, у дійсності представляють пучки вібраційної енергії. Вся Всесвіт, включаючи і ваше тіло — це не речовина і причому неречовина мисляча.

Порожнеча всередині шкірного атома пульсує у вигляді незримого розуму. Генетики поміщають цей розум у ДНК, але лише для більшої переконливості. Життя виникає, коли ДНК переводить свій закодований розум свого активного двійника РНК, яка в свою чергу аудитується в клітку і передає біти розуму тисяч ензимів, а ті потім використовують біт розуму для виробництва протеїнів. В кожній точці цієї послідовності енергія та інформація повинні обмінюватися між собою, інакше ніякого життя не буде.

Коли ми старіємо, потік цього розуму з різних причин знижується. Цей віковий знос був би неминучий, якщо б людина складалася тільки з матерії, але ентропія не зачіпає розум — невидима частина нас самих не підвладна часу. В Індії цей потік розуму називають праною і можуть керувати нею, збільшувати або зменшувати, переміщати туди-сюди і маніпулювати нею з метою збереження фізичного тіла молодим і здоровим.

3. Розум і тіло нерозривно єдині

Розум може виражати себе і на рівні думок і на рівні молекул. Наприклад, таку емоцію, як страх, можна визначити як абстрактне почуття і як відчутну молекулу одного з гормонів — адреналіну. Без почуття страху немає і гормону, без гормону немає і почуття страху. На що б не пішла наша думка, вона тягне за собою і утворення відповідної хімічної речовини.

Медицина тільки починає використовувати зв’язок розуму і тіла. Всім відоме плацебо в 30% випадків дає таке ж полегшення, як якщо б хворий приймав болезаспокійливий засіб, але у плацебо більше функцій ніж у простої таблетки, оскільки його можна використовувати не тільки як болезаспокійливий засіб, але і як засіб, що знижує тиск, і навіть для боротьби з пухлинами.

Оскільки одна невинна таблетка призводить до настільки різного, то неодмінно випливає висновок, що розум-тіло може створити яку завгодно біохімічну реакцію, якщо тільки даті розуму відповідну установку. Якщо б нам вдалося задіяти установку не старіти, то тіло стало б її виконувати чисто автоматично. Занепад сил в старечому віці за великим рахунком викликаний тим, що люди чекають цього занепаду.

4. Біохімія тіла — продукт свідомості

Думка, що тіло — нерозумна машина превалює у свідомість більшості людей, але тім не менш відсоток людей, померлих від раку і серцевих захворювань, значно вище серед тих, хто постійно знаходиться в психологічному стресі, ніж у тих, хто рухається по життю зростаючим почуттям цілеспрямованості і благоденства.

Згідно з новою парадигмою, свідомість вносить істотну відмінність у процес старіння. Впадати у відчай з приводу старіння — означає старіти ще швидше. Загальновідома істина «Ти є старим настільки, наскільки собі думаєш» має дуже глибокий сенс.

5. Сприйняття — завчений феномен

Різні сприйняття — любові, ненависті, радості й огиди — стимулюють тіло абсолютно по-різному. Людина, пригнічена втратою роботи, проектує цю печаль на всі ділянки тіла — і в результаті мозок припиняє виділяти нейротрансмітери, гормональний рівень падає, цикл сну порушується, нейропептідні рецептори на зовнішній поверхні клітин спотворюються, тромбоцити стають більш клейкими і виявляють тенденцію до накопиченню, так що навіть в сльозах сумі опадів хімічних речовин більше ніж у сльозах радості. В радості весь хімічний профіль абсолютно змінюється на протилежний.

Вся біохімія відбувається усередині свідомості; кожна клітина повністю усвідомлює, що і як ви думаєте. Як тільки ви засвоїте цей факт, вся ілюзія з приводу того, що ви жертва нерозумного, відданої на волю випадку і дегенерируючого тіла розсіється.

6. Імпульси розуму щомиті надають тілу нові форми

До тих пір, поки нові імпульси продовжують надходити в мозок, тіло теж здатне реагувати по-новому. У цьому вся суть секрету молодості. Нові знання, нові звички, нові шляхи бачення світу сприяють розвитку розуму-тіла, і поки це відбувається, залишається  виражена природна тенденція до щосекундного оновлення. Там, де гніздиться ваша віра в те, що тіло з часом у в”яне, зростіть віру в те, що кожен момент тіло оновлюється.

7. Незважаючи на  видимість того, що ми — окремі індивіди, всі ми прив’язані до схемами розуму, що керується Космосом

З точки зору єдиного свідомості, люди, речі і події, що відбуваються «десь там» — всі є частиною вашого тіла. Наприклад, ви торкаєтеся твердої пелюстки троянди, але насправді це виглядає інакше: пучок енергії та інформації (ваш палець) стосується іншого пучка та інформації троянди. Ваш палець і річ, якої ви торкаєтеся, всього лише маленькі пучки інформації безмежного поля, званого Всесвіту. Усвідомлення цього допоможе вам зрозуміти, що світ не загроза для вас, а тільки ваше безмежно!!! розширене тіло. Світ — це і є ви.

8. Час не абсолютний. Реальна основа всіх речей — вічність, а те, що ми називаємо часом, у дійсності являє собою вічність, виражену кількісно

Час завжди сприймався у вигляді стріли, що летить вперед, але комплексна геометрія квантового простору зруйнувала цей міф остаточно. Час, згідно з його положеннями, може переміщатися в усіх напрямках і навіть зупинятися. Тому тільки ваша свідомість творити час, який ви відчуваєте.

9. Кожен з нас живе в реальності, що не піддається будь-яким змінам і лежить поза всяких змін. Пізнання цієї реальності дозволить нам взяти всі зміни під свій контроль

В даний час єдина фізіологія, якої ви можете дотримуватися — це фізіологія, заснована на часі. Однак факт, що час прив’язаний до свідомості, означає, що ви можете вибрати і зовсім інший метод функціонування — фізіологію безсмертя, що звертає вас до пізнання незмінності.

З дитинства ми відчуваємо, що у нас є частина, яка ніколи не змінюється. Цю незмінну частину мудреці Індії називали просто «Я». З точки зору єдиного свідомості, світ можна пояснити як потік Духу — він і є свідомість. Тому основна наша мета — це встановити близькі стосунки з нашим «Я».

10. Ми не жертви старіння, хвороб і смерті. Вони — частина сценарію, а не самого спостерігача, який не підвладний якимось змінам.

Життя у своєму витоку — це творчість. Коли ви стикаєтеся зі своїм розумом, ви стикаєтеся з творчою серцевиною. Згідно старої парадигми, контроль над життям здійснює ДНК, неймовірно складна молекула, розкрила генетикам менше 1% своїх таємниць. Згідно з новою парадигмою, контроль над життям належить усвідомленню.

Ми стаємо жертвами старіння, хвороб і смерті в результаті наших прогалин знань про себе. Втратити усвідомлення — значить втратити розум; втратити розум — значить втратити контроль над кінцевим продуктом розуму — тілом.

Тому найцінніший урок, якому вчить нова парадигма, такий: якщо ви хочете змінити своє тіло, спочатку змінити свідомість. Погляньте на землю, де ніхто не старіє, — вона не «десь там», а всередині вас.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України