Авторські статтіНовини

Метеорити допомогли вченим визначити, як довго триває посуха на Марсі

Наукові фахівці продовжують займатися з’ясуванням того, чи була на поверхні Марса вода і чи могла вона коли-небудь зародити життя на планеті. У цьому допомагають вченим уламки метеоритів, доставлені марсоходами з поверхні «червоної планети».

Своїми відкриттями, зробленими за підсумками останніх досліджень, фахівці діляться з закордонним науковим виданням Nature Communications. Вчені впевнені, що детальніші дослідження уламків метеоритів допоможуть знайти відповідь на головне питання, коли і з якої причини на Марсі зникла вода.

На сьогоднішній день у вивченні даного питання вченим допомагає марсохід Opportunity, що рухається в бік гори Шарп. Фахівці впевнені, що вивчення порід даної гори дозволить знайти відповіді на безліч питань, оскільки матеріалу, який сформувався там, вже налічуються багато років.

Вивчивши отримані метеорити, вчені прийшли до висновку, що посуха на Марсі почалася близько 70 мільйонів років тому. Саме стільки років виповнилося даними небесним тілам. Поки фахівці ставлять під сумнів наявність на Марсі води в рідкому вигляді.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України