Авторські статтіНовини

Вчені розповіли про вплив шлюбу на здоров’я чоловіків

Вчені з Японії організували експеримент, в ході якого дізналися, як шлюб впливає на здоров’я чоловіків. Як виявилося, офіційне оформлення відносин з другою половинкою є «фундаментальною» формою підтримки гарного самопочуття.

Результати експерименту вчені з Японії оприлюднили під час засідання Європейської асоціації з вивчення діабету в Мюнхені. У процесі роботи медики вивчили дані 270 чоловіків у віці близько 65 років. Всі вони страждали від діабету другого типу. 180 добровольців перебували у шлюбі, решта були холостяками. Для проведення дослідження вчені визначили деякі особливості будови тіла чоловіків, індекс маси тіла і рівень вмісту жирової тканини.

За підсумками роботи стало відомо, що у одружених чоловіків на 50% знижувався ризик появи надмірної ваги. В середньому у цих добровольців рівень жирової тканини був у середньому 18,9 кг. У неодружених представників сильної половини людства цей показник перебував у межах 23,5 кг.

Одружені чоловіки мають менше ризику появи метаболічного синдрому. Цю закономірність можна пояснити тим, що представники сильної половини людства, які мають сім’ї, більшою мірою дотримуються здорового харчування. Відповідно вони менш схильні до ризику розвитку небезпечних захворювань, таких як діабет.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.