Авторські статтіНовини

Вчені розповіли про тварин-синоптиків

Дослідники стверджують, що тварини здатні прогнозувати погоду не гірше синоптиків. Багато представників фауни реагують на незначні зміни вологості повітря і відчувають природні катаклізми.

Голуби, які живуть у містах, можуть заздалегідь попереджати про випадання дощів. Чим нижче летить зграя птахів, тим сильніше буде прийдешній дощ. Якщо голуби купаються у воді, то найближчим часом погода буде спекотною й сухою. Якщо стадо овець збирається докупи, значить, бути грозі. Корови напередодні негоди укладаються на траву, щоб ділянка землі залишалася сухою.

Кішки вміють передбачати землетруси і виверження вулканів. Ці тварини можуть відчувати збільшення статичної електрики, яка зазвичай передує подібним природним явищам. За кілька днів до катаклізму домашні вихованці починають голосно нявкати і проситися з дому. Вуличні кішки залишають звичні місця свого проживання.

Ще одними провісниками погоди є бабаки, зокрема, популярне звірятко на ім’я Філ, який щорічно пророкує настання весни. Але навіть цей пухнастий метеоролог, як з’ясувалося, часто допускає помилки.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України