Вчені розповіли про тварин-синоптиків

Дослідники стверджують, що тварини здатні прогнозувати погоду не гірше синоптиків. Багато представників фауни реагують на незначні зміни вологості повітря і відчувають природні катаклізми.

Голуби, які живуть у містах, можуть заздалегідь попереджати про випадання дощів. Чим нижче летить зграя птахів, тим сильніше буде прийдешній дощ. Якщо голуби купаються у воді, то найближчим часом погода буде спекотною й сухою. Якщо стадо овець збирається докупи, значить, бути грозі. Корови напередодні негоди укладаються на траву, щоб ділянка землі залишалася сухою.

Кішки вміють передбачати землетруси і виверження вулканів. Ці тварини можуть відчувати збільшення статичної електрики, яка зазвичай передує подібним природним явищам. За кілька днів до катаклізму домашні вихованці починають голосно нявкати і проситися з дому. Вуличні кішки залишають звичні місця свого проживання.

Ще одними провісниками погоди є бабаки, зокрема, популярне звірятко на ім’я Філ, який щорічно пророкує настання весни. Але навіть цей пухнастий метеоролог, як з’ясувалося, часто допускає помилки.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh