Вчені назвали країни, де жінки менше займаються домашніми обов’язками

Дослідники назвали країни, мешканки яких протягом останніх 50 років менше всього були задіяні в побутових заняттях. Матеріали дослідження оприлюднили у виданні Demographic Research.

Люди світу поступово приходять до розуміння, що домашні справи повинні бути завданням як жінок, так і їх обранців, в рівній мірі. Незважаючи на все зростаючий прогрес у даній сфері, жителі деяких держав як і раніше дотримуються застарілих стереотипів. Про це заявила Оріель Салліван (Oriel Sullivan) з Оксфордського університету.

Салліван разом з колегами підтвердили тезу про те, що чим більш консервативним є суспільство, тим більше часу його представниці витрачають на домашню роботу. Зробити висновок дослідникам допомогло спостереження за жінками, які проживають у 19 країнах, у тому числі в державах колишнього соцблоку.

Поки що жінки, як і раніше довше за чоловіків перуть, прибирають і готують, але розрив по часу  виконання цих обов’язків представниками обох статей скрізь різний. В середньому на 1-2 години більше доводитися слабкій статі витрачати на виконання домашніх справ.
Вдалося з’ясувати, що мешканки Іспанії та Італії в середньому на 180 і 140 хвилин більше займаються домашніми клопотами, при цьому жінки Данії, Фінляндії, Норвегії та Канади витрачають на ті ж заняття на 60 хвилин більше часу, ніж чоловіки.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh