Науковці виявили квантові ефекти в електронах. Так звані “квантові дроти” можуть бути корисними у розвитку квантових технологій, в тому числі обчислень.
Фахівці досліджували електрони щільності квантових ефектів, використовуючи розширені технології. Здатність контролювати електрони таким чином, дозволить здійснити технологічні досягнення в квантових комп’ютерах. Крім того, це допоможе усунути проблеми, нерозв’язні сучасною електронікою. Перед тим, як такі технології стають практичними, вчені детально вивчають квант, а також його взаємодії з іншими компонентами.
“Квантовий дріт” посилює потужність речовини, що дозволяє виміряти довжину хвилі (імпульсу) для введення дроту. Електрони квантових дротів відштовхуються один від одного. Також, їх момент імпульсу взаємодіє зі своїми “сусідами”. Також може утворитися хвиля, яка розподіляє енергію по проводах. Вимірювання довжини потоку енергетичних змін експерти називають тунельною спектроскопією.
Виходячи з думки співробітників Кембриджського Університету, можна спостерігати збій режимів, в яких взаємодія електронів може впливати на квантові частинки. Щоб створити набір коротких проводів, професори придумали спосіб встановлення контакту до набору з 6000 вузьких смужок металу, які використовуються для створення квантових дротів напівпровідникового матеріалу.
Шляхом зміни магнітного поля і напруги, тунелювання від проводів до сусіднього аркуша електронів може бути помічено. Це доводить існування додаткових кривих. Свої результати фахівці мають намір застосовувати в контролі поведінки електронів в будівельних блоках квантового комп’ютера.