Вчені розробили алгоритм аналізу для проектів у сфері альтернативної електроенергетики

Команда вчених з Массачусетського технологічного інституту в Каліфорнії створила платформу аналітичних даних для проектів у сфері відновлюваних енергетичних ресурсів. Про це йде мова в публікації у виданні MIT News.

Тепер для майбутніх інвесторів будуть надані точні моделі з рухом грошових коштів і фінансовий аналіз ризиків для відновлюваних енергетичних проектів. Нещодавно платформа EverVest допомогла у придбанні фірми Ультра Capital в 2015 році і сприяла зростанню інвестицій в промисловість з використання вітрової та сонячної енергії. Це дозволить EverVest розширити прогнози до більш широкого кола стійких секторів інфраструктури, в тому числі води, відходів і сільськогосподарських проектів.

Платформа EverVest аналізує дані про різні фактори, які можуть вплинути на продуктивність поновлюваних енергетичних проектів. Планування та розташування ділянки, певних контрактів, типу устаткування, технологічного приєднання, погоди, і експлуатаційних витрат може допомогти передбачити фінансову норму прибутку. Вона може бути задіяна і в реалізації сонячних енергетичних проектів, очисних споруд та переробки рослин. Проте в альтернативній електроенергетиці є одна проблема – відновлювальна енергія є нестабільною і невизначеною.

Протягом року був розроблений алгоритм, який збирає дані про енергію вітру з аеропортів та інших об’єктів, щоб розглянути перспективи на майбутнє протягом наступних 30 років у цій сфері. Вчені виявили, що фактичні потреби були більше, ніж просто створення прогнозуючих моделей вітру, тому зараз вони працюють над розширенням основної платформи.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh