Авторські статтіНовини

Вчені розробили алгоритм аналізу для проектів у сфері альтернативної електроенергетики

Команда вчених з Массачусетського технологічного інституту в Каліфорнії створила платформу аналітичних даних для проектів у сфері відновлюваних енергетичних ресурсів. Про це йде мова в публікації у виданні MIT News.

Тепер для майбутніх інвесторів будуть надані точні моделі з рухом грошових коштів і фінансовий аналіз ризиків для відновлюваних енергетичних проектів. Нещодавно платформа EverVest допомогла у придбанні фірми Ультра Capital в 2015 році і сприяла зростанню інвестицій в промисловість з використання вітрової та сонячної енергії. Це дозволить EverVest розширити прогнози до більш широкого кола стійких секторів інфраструктури, в тому числі води, відходів і сільськогосподарських проектів.

Платформа EverVest аналізує дані про різні фактори, які можуть вплинути на продуктивність поновлюваних енергетичних проектів. Планування та розташування ділянки, певних контрактів, типу устаткування, технологічного приєднання, погоди, і експлуатаційних витрат може допомогти передбачити фінансову норму прибутку. Вона може бути задіяна і в реалізації сонячних енергетичних проектів, очисних споруд та переробки рослин. Проте в альтернативній електроенергетиці є одна проблема – відновлювальна енергія є нестабільною і невизначеною.

Протягом року був розроблений алгоритм, який збирає дані про енергію вітру з аеропортів та інших об’єктів, щоб розглянути перспективи на майбутнє протягом наступних 30 років у цій сфері. Вчені виявили, що фактичні потреби були більше, ніж просто створення прогнозуючих моделей вітру, тому зараз вони працюють над розширенням основної платформи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України