Вчені розповіли про настрій жінок під час вагітності

Велика частина жінок заявляє, що перший триместр – найважчий за весь період вагітності. Будучи в положенні, майбутні матері вважають надбавку у вазі тимчасовою, і сподіваються в результаті знову повернутися до своїх колішніх форм.

Дослідники взяли інтерв’ю у 20 жінок, які нещодавно очікували появи дитини, вік опитаних становив від 25 до 39 років. Для підтримання позитивного настрою вагітні концентрували свою увагу на надбавці у вазі дитини, а не на власних зайвих кілограмах.

Учасниці опитування також зізнавалися, що були шоковані ранковою нудотою і почуттям втоми в першому триместрі, із-за цих неприємних відчуттів збився їх звичайний режим. Респондентки заявили, що саме цей період був найскладнішим для них, навіть біль під час пологів не здавалася настільки важким випробуванням.

Вчені вважають, що перші три місяці вагітності слід брати до уваги для підготовки майбутніх матерів до тягот їх положення. Відзначено також, що після вагітності негативний настрій може повернутися, якщо молоді матері борються заради повернення колишньої стрункості фігури.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh