На Землі фіксують збільшення природних катаклізмів

ООН визначила і оголосила 171 країну, у яких небезпечно жити із-за катаклізмів. Японія – на 17-му місці.

25 серпня Університетом ООН був пред’явлення явищ доповідь, що включає у собі опис схильності катаклізмів 171 обстеженої країни, Японія з яких – на 17-му місці. Найбільш уразлива до стихійних лиха країна – Вануату, в регіонах якої зафіксовано рекордну кількість пригод. Росія в цьому списку займає 128 місце, Україна – 146, Білорусія – 141, а США 127. Найбезпечнішою країною ООН назвала Катар.

Вчені, проводячи постійні дослідження, сповіщають, що з кожним днем кількість катастроф лише збільшується, в тому числі і кількість людських жертв. Якщо поглянути на хронологічну карту, можна помітити, що в період з 1980 по 1982 рік кількість катаклізмів у світі становила майже 400, збитки яких були приблизно 50 мільярдів доларів. У той час як з 2013 по 2015 лих число збільшилося до 900, а витрати на відновлення становлять близько 300 млрд. доларів. Наочно це можна побачити на графіку:

Червона лінія – посуха, сіра – землетруси, зелена – повені, а синя – шторми.

Як виявилося, найбільший ризик походжень природніх лих у Країнах Африки та Азії. Що виходить через погану інфраструкту. Також на кількість жертв впливають медичне та пожежне обслуговування, відсутність асфальтованих доріг.

Дослідники ООН рекомендують поліпшити інфраструктуру своїх країн, особливо тим, які потрапили в ТОП найбільш вразливих від стихійних лих.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Анонім

    В общем-то всё поясняется просто.
    Земля входит в очередной период водородной дегазации ядра.
    Вполне могут и разлиться траппы, причём наиболее вероятное место согреет душу любого украинца: это т.н. Русская равнина.
    И да, наша планета должна слегка подрасти в диаметре, а, значит, сутки немного удлинятся.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh