Яку небезпеку приховує перегляд телевізора чоловіками

Щоденний перегляд телевізора протягом п’яти годин знижує кількість сперматозоїдів на третину. До такого висновку прийшли фахівці з Копенгагена.

Вчені довели, що фертильність у чоловіків безпосередньо пов’язана з тривалим переглядом телевізора. Фахівці провели дослідження, в якому взяли участь 1200 осіб. Кожен з учасників був абсолютно здоровий і раніше не мав проблем з недостатньою кількістю сперматозоїдів. У любителів телепередач і фільмів спостерігалася мала кількість чоловічого гормону тестостерону. Відзначається, що він необхідний для виробництва сперми і подальшого підтримування активності.

Фахівці звернули увагу на те, що комп’ютер не викликає такі ж побічні ефекти. Вчені пояснили це тим, що люди, які проводять багато часу за телевізором, ведуть неактивний спосіб життя, і не здатні харчуватися здоровою їжею. Вони також відзначили, що фактори здорового способу життя є головним для підтримки фертильності.

Вченим вже доводилося раніше доводити негативний вплив телевізора. Вони підтвердили, що під час тривалого перегляду виникає ймовірність смерті від тромбу в легенях. Згідно з підрахунками, дві години перед телевізором, підвищували ймовірність захворювання приблизно на 40%. В особливих любителів телебачення, які проводять більше 5 годин перед телевізорами, такий ризик збільшувався в 2 рази в порівнянні з тими, хто сидить по 2-2,5 години в добу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh