Авторські статтіНовини

Яку небезпеку приховує перегляд телевізора чоловіками

Щоденний перегляд телевізора протягом п’яти годин знижує кількість сперматозоїдів на третину. До такого висновку прийшли фахівці з Копенгагена.

Вчені довели, що фертильність у чоловіків безпосередньо пов’язана з тривалим переглядом телевізора. Фахівці провели дослідження, в якому взяли участь 1200 осіб. Кожен з учасників був абсолютно здоровий і раніше не мав проблем з недостатньою кількістю сперматозоїдів. У любителів телепередач і фільмів спостерігалася мала кількість чоловічого гормону тестостерону. Відзначається, що він необхідний для виробництва сперми і подальшого підтримування активності.

Фахівці звернули увагу на те, що комп’ютер не викликає такі ж побічні ефекти. Вчені пояснили це тим, що люди, які проводять багато часу за телевізором, ведуть неактивний спосіб життя, і не здатні харчуватися здоровою їжею. Вони також відзначили, що фактори здорового способу життя є головним для підтримки фертильності.

Вченим вже доводилося раніше доводити негативний вплив телевізора. Вони підтвердили, що під час тривалого перегляду виникає ймовірність смерті від тромбу в легенях. Згідно з підрахунками, дві години перед телевізором, підвищували ймовірність захворювання приблизно на 40%. В особливих любителів телебачення, які проводять більше 5 годин перед телевізорами, такий ризик збільшувався в 2 рази в порівнянні з тими, хто сидить по 2-2,5 години в добу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.